Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki használt gyerekruha kereskedéssel foglalkozik? Megéri?

Figyelt kérdés
Boltra és webshopra gondoltam. Érdekelne mennyi a kezdő költség kb. A válaszokat előre is köszönöm.
2010. júl. 6. 15:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. júl. 9. 10:09
 12/14 anonim ***** válasza:

Én teszveszen vettem minden ruhát-és sok mást is a gyerekeimnek. De az olcsót keresem, nem adok egy ruhárt 300 ftnál többet. Ezek közül is azt keresem, ahol az eladónak sok ruhája van.

Én próbáltam eladni-igaz inkább felnőtt ruhákat-de max 111 ftért mentek el, pedig nagy, többdarabos csomagokat csináltam, szóval nekem nem jött be.

2 gyerek mellett nincs időm fényképezgetni, méregetni és feltölteni, amit sikerül pár forintért viszik el, és rohangálok a postára egyesével...

De sokan állítják, hogy sokat keresnek rajta...nem tudom hocs csinálják, engem is érdekelne..

2010. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én például csak szettekkel foglalkozok.

Nagy a next mániás anyukák köre.

Egy-egy szettet 3-400 ft-ért szerzek be és 3-4000 ft-ért adok el, ééés megveszik.

Igaz csak első osztályú vagy új dolgokkal foglalkozok.

Nekem eggyel is emgéri a postára menni,legalább fogyok és sétálok a babámmal.

2010. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

next-es anyuka: hol szerzed be a termékeket? Nem leszek konkurencia, csak érdekelne hogy indul neki az ember.

A kérdésre válaszolva nekem az a véleményem hogy egy kereskedést/webshopot nem éri meg működtetni. Sok a munka vele, kevés haszonnal.

2010. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!