Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki használt gyerekruha kereskedéssel foglalkozik? Megéri?

Figyelt kérdés
Boltra és webshopra gondoltam. Érdekelne mennyi a kezdő költség kb. A válaszokat előre is köszönöm.
2010. júl. 6. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
En az interneten hirdetem, es ugy gondolom nem eri meg eladni itt. Nagyon keveset tudsz kerni erte, ami az en velemenyem szerint nagyon keves (pl 100-200ft). A munka/macera tobb vele. De ha valaki tobbet vesz tolem pl. azok jok szoktak lenni. Ezeknek jobban orulok, bar ezek nagyon ritkak.
2010. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat vásárolok így használt babacuccokat, de mindig különlegesre vadászok! 1000-2000ft egy ruha.
2010. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Én csak NEXT-el foglalkozok, nagyon sok a munka vele, mire összeszeded a megfelelő minőséget és a keresett darabokat,de megéri, 15.000 ft befektetésen 40.000 ft a hasznom


Szerencsére itt még a használtruha nagykerek nem jöttek rá, hogy a next milyen kincs

2010. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Megéri a teszen vagy vaterán csinálni,mert ott rengetegen nézik.Ha webshopot nyitsz,nagyon rá kell feküdnöd a reklámozásra,és még akkor sem lesz olyan forgalmad.

Én lájtosan csinálom,kb havi 40E forgalmam van, a fele haszon.De így megvan mindenkinek a ruhája-ingyen,ami 4 gyereknél nem elhanyagolható-,és még marad is.:)

Bolt is megéri-sztem-,csak vigyázni kell,h ne szálljanak el az árak-nálunk van olyan turi,ahol a babaruha kilója 8-10E Ft!!Kisebb haszonkulccsal,heti teljes cserével és jó minőséggel elég masszív "kemény magot" lehet kialakítani.

2010. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
OFF: ez engem is érdekelni
2010. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Olyan anyukák is érdekelnének, akik boltot csinálnak, annak mennyi kb az induló költsége?
2010. júl. 6. 20:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat járok turiba, anyum vidéken jár.

A gyerekruhák elég vegyesek. A babaruhák vannak többségen, ami a kutyának sem kell, ezek általában olcsóbbak is. A kislány ruhák vannak többségben, a fiú ruhák sokszor nagyon kopottak. Kislány ruhákat rengeteget lehet árulni, keresletet nem tudok rá mondani. Viszont a fiú ruha kevesebb van, kereslet pedig lenne rá, de nagyon. Nagyon nehéz minőségi, jó megfelelő árú fiú ruhát találni.


A boltban könnyen lopnak az emberek, láttam én már nagykabátban bemenni nőket. Megoldás a vállfás ruha, amik csipogóval vannak ellátva, ennek kivitelezése viszont drága. Az üzlet rezsi költségei, bérlet, egyebek amik költségesek. A webshopnál a reklámozás viszi el a költségeket.

2010. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

boccs az offért: honnan lehet használt gyerekruhákat nagytételben beszerezni?


Kérdezőnek:

szerintem attól függ az indulóköltség, hogy mekkora készlettel kezdesz és hogy hol szeretnéd hirdetni magad. A teszvesz vatera költsége alacsony, viszont nagy a nézőszám. A többi hirdetés biztos drága, vagy macerás és nem éri meg.

ha én ilyennel kereskednék akkor kb 50e ft indulóköltséggel számolnék.

2010. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak:rengeteg erre szakosodott nagyker van, a neten is találni sokat.Magánszemélyként is lehet náluk vásárolni.Sok helyen kicsit magasabb árért saját kezűleg válogathatod össze a cuccot.Olyan is van,amelyik az el nem adott árut visszavesz.Csak kicsit utána kell járni,és böngészni a guglit.:))
2010. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13:49 vagyok. köszönöm a választ és a kérdezőnek a kérdést :)
2010. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!