Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejmentes gabonapép is...

A tejmentes gabonapép is részét képezi a tejalapú táplálásnak? Lehet ezzel is helyettesíteni, pótolni a tejalapút tej helyett?

Figyelt kérdés
tejfehérje érzékeny másfél éves babámnak keresek megoldásokat a tejmentes tejalapú pótlására.

2019. máj. 7. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tejmentes tejalapu pótlás nincs. Ha valaki érzékeny a tejre, akkor annak nem kell tejet adni.
2019. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Ezt a ostobaságot pár napja is kérdezted , tejmentesen nem tudod pótolni a tejet! 🙄🤦🏼‍♀️
2019. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

tejalapút szeretném pótolni.

Nem tudom másképp feltenni, a fehérjét, a szükséges vitaminokat, ásványi anyagokat, kálciumot ,amiket azzal veszít, hogy nem fogyaszt tejes dolgokat.

Így érthető a kérdésem? remélem :)

2019. máj. 7. 12:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem eszi már a speckó tápszert? Abból nem iszik már? Amúgy csomó ételnek magas a kalcium tartalma. Pl mák csicseriborsó stb
2019. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]


Remélem ez segít főleg az élelmiszer részére gondolok

4es voltam

2019. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A tejes dolgokban minimális hozzáadott érték van.

Az ajánlás a vitaminnal dúsított tápszerre, "tej"italra vonatkozik. A tejmentes tápszer ugyanúgy jó ebből a szempontból.

Ha gabonapép alatt a sinemilt, sinlacot érted, az is beleszámít az 500 ml-be.

2019. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A speciális tápszerrel most kezdtünk el küzdeni. Eddig nem is foglalkoztam a témával, mert itta, nyugodt voltam. De most?
2019. máj. 7. 13:09
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, sinlacot sem eszi, mondjuk azt nem is ette egyáltalán. Én a tejmentes milumil gabonapépre gondoltam, az általánosra.
2019. máj. 7. 13:10
 9/13 anonim ***** válasza:
Vesd össze az összetevőket és a tápanyag tartalmat. Nem bonyolult
2019. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A gabonáspép ami tej mentes az nem képezi.

Adható neki termeszetesen de további kalciumban gazdag ételt kell adnod neki

Plussz tejmentes tápszert

2019. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!