Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit meddig ajánlott adni?...

Mit meddig ajánlott adni? Meddig baba egy baba?

Figyelt kérdés

Meddig jó az anyatej/tápszer, meddig ajánlott utána a "reggel-este tej/tejital/kakaó"? Anyukák/apukák, ki mit adott és meddig? Illetve meddig számít babának(csak én hiszem úgy, hogy amíg nem megy oviba, azaz 3 éves korig baba?)?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. máj. 11. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
1 éves korig baba a gyerek.
2019. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
8honapos koraban elutasitotta a tapszer valtottam tejitalra de azt is csak 1eves koraig fogadta el. Utanna reggel tej este kakao vagy forditva.
2019. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

14 éves kora alatt nem cselekvőképes,

14-18 éves kora között korlátozottan cselekvőképes,

18 éves koral felett cselekvőképes személyről beszélünk.

Szóval gyakorlatban nincs "baba", max gyermek jogi papíron.

2019. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Egyéni felfogás kérdése.. Láttam már olyat, hogy valaki írta, hogy van egy 36 hónapos babája... Én meg lementem hídba. Az én szememben 12 hónapos korig baba. De ez annyira egyéni, és mondjuk nekem nem fáj összesegeben ha valaki a 3 évesre babaként tekint, csak nem tudok vele azonosulni.
2019. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

6 hetes korig újszülött

1 éves koráig csecsemő =baba

3 éves koráig kisded, onnantól kisgyerek

Ez a tankönyv ;)

Ettől függetlenül (otthon családi körben) baba nekem a 3,5 éves is, hiába nagy ló a 2 hónapos testvére mellett. Persze máshol nem babázom őt és nem is úgy kezelem otthon sem

2019. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
1-3 éves kor között kisgyermek. Azon belül vagy tipegő(1-2) vagy kisóvodás(1-3). Utána óvodáskorú.
2019. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évig szopott,utána evett mindent. Tápszert,tejitalt nem kapott. Tejterméket igen (joghurt, túró, sajt. A tehéntejet nem bírta. Már issza, 3 èves)
2019. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!