Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen egy 7 hónapossal...

Milyen egy 7 hónapossal családi élményfürdőbe menni?

Figyelt kérdés
Hétvégén megyünk pancsizni először a 7 hónaposommal. Itthon imád pancsizni, de kiskádba fürdik még. Kiváncsi vagyok hogy fog neki tetszeni nagyobb medence velünk (babaúszógumiban ülve) illetve gyerekmedence és pancsolo is van a kicsiknek. Bababarát helyre megyünk, így lesz baba-mama szoba is, ahol tudok szoptatni. Azért picit izgulok, hogy fog alakulni így a napunk, mennyi ideig leszünk ott vele, hogy fog neki tetszeni...Leírnátok, hogy telt a napotok, mikor először vittétek pancsolni a babátokat?
2019. máj. 13. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Imádta, vittünk be babakocsit is, amikor megfáradt, abban aludt mig mi a vízben voltunk a nagyobb gyerekekkel. Mivel már ülve tudott játszani én vittem apró játékokat, amiből vizet lehetett öntögetni, kiskancsót.

Úszópelus, száraz ruha vagy 3 váltás fogyott a ki-be mászkálástól meg a tesó öleléstől. Felfujható ruha amit jó szívvel ajánlok, ha nekiiramodósabb a gyermeked :)

Jó pihenést! Szuper lesz!

2019. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

Nagyon bátrak vagytok!:)


Én nem mernék még ilyen picivel közösségi fürdőzni, mert félteném a betegségektől, gombás fertőzésektől stb. Bár igaz, saját magamat is.

2019. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapos volt a lányunk amikor először elvittük. Nagyon jó volt! Nagyon élvezte. Imàdta a vizet, mi is nagyon jól éreztük magunkat! Vittünk babakocsit, hogy ha elálmosodna abban tudjon aludni. Odafelé az autóban elaludt (aludt több, mint egy órát), ott pedig annyira fel volt pörögve, annyira jól érezte magát, hogy nem akart aludni és simán bírta az egész napot, kb 5ig voltunk ott, hazafelé pedig természetesen aludt a kocsiban.

Most 2,5 éves és azóta is rendszeresen járunk. Nagyon nagyon élvezi.


Vigyél neki kis vödröt meg poharakat, hogy tudja öntögetni a vizet.

Nagyon jó lesz, jó szórakozást!

2019. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!