Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 es fel honapossal lehet...

2 es fel honapossal lehet setalni menni ugy hogy a babat kenguruba teszem?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb tudomásom szerint a kenguru nem pár hetesnek való. Ilyen pici babát rugalmas kendőben egészséges hordozni.
2016. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz akár újszülöttel is, csak marhára nem tesz jót nekik!! Hülyeség lenne!
2016. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor beleteszem a lando -ba (a baba kocsi azon resze amelyet autos szeknek is lehet hasznalni piciknek) és kiulunk a balkonra. Nagyon jo az ido es sajnalnam nem kivinni a friss levegőre. A kocsi többi része sajnos nincs itthon hogy azzal tudjunk menni (benne maradt az autoban amivel a parom dolgozni ment)
2016. dec. 29. 12:38
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Nyugodtan kiviheted, csak ne kenguruba. Ha az van, dobd is el, minden korban árt a babának/gyereknek.

Vegyél kendőt, később mei tai-t.

Kellemes sétát.

2016. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tedd ki az erkelyre aludni.
2016. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek melyik a jobb hordozo kendo ? A karikas vagy a mellenyszeru ?
2016. dec. 29. 13:04
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Én rugalmast vettem, az én kicsim is két és fél hónapos. :)

Nagyon szereti, hatalmasakat alszik benne. Én például ezzel szoktam bevásárolni menni.

2016. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem minden hordozokendo ruhalmas ?


Bocsi a hulye kerdesekert, elso gyerekes anyuka vagyok

2016. dec. 29. 13:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ennek ez a neve, hogy rugalmas. Aztán vannak a szövött kendők, azokat is nagyon szeretem. Igazából ízlés dolga. Ha van a közelben hordozó klub, akkor érdemes oda elmenni és megnézni, hogy tetszik e egyáltalán a kicsikédnek?
2016. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Van rugalmas, hosszu szovott, es karikas szovott, ami ekkora babanak jo. A rugalmast konnyebb kotni, kenyelmesebb, de csak kb 7 kiloig jo.

A karikast konnyu kotni, barmeddig jo, de feloldalasan terhel.

A hosszu szovott barmeddig jo, de bonyolultabb valamivel a megkotese, es nem mindenki szereti, hogy tobb meter anyag van a testen.


Jo alternativa lehet a Caboo Close (kb 8, nagyon max 10 kiloig), vagy az emeibaby (stabil fejtartastol 2 eves korig).

2016. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!