Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vitéttek ki a levegőre...

Mikor vitéttek ki a levegőre a babátokat? Fiam 6 napos, még nem voltunk sétálni. Nyitott ablaknál sem volt. Hogy kezdjek neki? Lehet roham, allergia bármi?

Figyelt kérdés
A védőnőnk szerint 2 hétig ne vigyem ki a házból. De már nekem is jól esne egy kis séta vagy csak kiülni a teraszra.
2019. máj. 13. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Roham? Mitől? A friss levegőtől? 🤦‍♀️


Lazulj kicsit, ha így állsz hozzá mire betölti a 3 éves kort kihullik a hajad :)

2019. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Hogy hoztátok haza a kórházból? Zacskóban vagy mi? Mi baja lenne? Más ilyenkorra már vígan sétálgat vele.
2019. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Roham 🤣🤣🤣 ne haragudj de ezennel tied az év para mamija díj. Gratulálok.
2019. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Mi eg hét után mentünk sétálni. De akkor nem ilyen idő volt. Itt orkán erejű szél van, közben meg-meg ered az eső. Az 1 éveseimmel se megyünk ki. De tavaly ilyenkor hazajövetel másnapján (koraszülöttek voltak) sétálgattunk olyan szép idő volt.
2019. máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

8 napos volt, előbb is vittük volna, de esős, szeles idő volt. Addig nyitottuk az ablakot, hogy azért érje friss levegő.

Nyugodtan viheted már. Nem tudom, hol laktok, nálunk ma kellemes sétálóidő volt, esőmentes 18-19 fok, szerintem tökéletes a séták elkezdéséhez. :)

Nem kell különösebben nekikezdeni, felöltözteted rendesen, beteszed a babakocsiba és kiviszed. :)

A mi babánk rögtön az első sétáját végigaludta, és utána 2 hónapos koráig az összeset. Így nagyon hasznos volt a nehéz időkben is, amikor otthon nem tudtam semmivel megnyugtatni, tudtam, hogy ha kiviszem, 1 perc múlva alszik is. :) Én meg kiszellőztettem a levegőt és levezettem a napi feszültséget. :D

Szóval kezdjétek el nyugodtan, szerintem neked is jót fog tenni, ő pedig jó eséllyel aludni fog. :)

2019. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
3 naposan,januárban.Egy body,egy vékony textiloveráll és egy nyári pléd volt rajta. Órákat sétáltunk. Minél inkább véded.annál gyengébb lesz. A szmogot és a bagófüstöt kerüld.
2019. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
En megvártam a 2 hetet, es szellőztetéssel kezdtem, ahogy mondta a védőnő.
2019. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Telen szültem es kb 3 hetes volt mikor eloszor lementunk. (de az tél volt) elotte par napig feloltoztettem teli ruhaba es 5-10 percre szellőztetem vagy kialltunm az erkelyre vele, hogy szokja. Szuperül megszokta, akar 2 orakat is elaludt utana a mozesban.
2019. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Ùjszülöttet is ki lehet vinni. 16-18 óràs volt a kisfiam, mikor a kòrhàzból haza buszoztunk ès sètàltunk.
2019. máj. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

A csecsemok sramm kolykok

Gondolj bele h siman tuleltek 3-4 napot a foldalat mikor rajuk omlott a korhaza foldrenges alatt sot volt egy kolyok aki 1 hetet !

Mit nekik aza kis seta ...

2019. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!