Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez átfordulásnak számít?

Ez átfordulásnak számít?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak megkésett a mozgásfejlődése. Járunk vele tornára.

Ma reggel leraktam az ágyunkra alkartámaszba és nagyon szépen, szabályosan átfordult a hátára.

Ez is számít, ha nem kemény felületen csinálta?

Nem annyira puha a matracunk, de hát nem is olyan kemény mint a talaj.


2019. máj. 16. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Igen. 😊
2019. máj. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Persze

Mindegy, hogy hol teszi

2019. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Látni kellett volna, hogy megmondhassam, hogy csak a lendület, a fejnehézség.. Hogy mennyire tudatos, mennyire használta az izmait, mennyire segítette az ágy.

Szigorúan hangzik, de ehhez már talán hozzászokhattál, hogy a véletleneket nem tekintik előrelépésnek a szakmabeliek.

egy gyeden lévő konduktor

2019. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is kicsit le van maradva, koraszülöttség miatti feszesség miatt. Nincs nagy baj, de nem tankönyvi sem a fejlődés tempója, sem az amit már csinál.


Ő pl az első pár alkalommal kb 3 hónaposan átborult, na az nem számít. Aztán 5 hónaposan rossz technikával ugyan de teljesen tudatosan átfordult. Azóta is ezt a rossz technikát használja de tudatos, most töltötte a 6 hónapot. Korrigáltan 4,5 hónapos. A devenyesunk szerint nem baj, mert ez azt jelzi, hogy a fejében minden rendben, csak még az izmai nem elég lazák ahhoz, hogy jó technikával csinálja.

2019. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 Igen, pont ezért tettem fel a kérdést. Mert nem merem sikerként elkönyvelni.
2019. máj. 16. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!