Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oldallégzsákhoz betehetem az...

Oldallégzsákhoz betehetem az autósülést?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 00:24
 1/7 anonim válasza:
0%
Miért, alapból nincs benne?
2010. júl. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én úg tudom,nem lehet
2010. júl. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még sehol sem olvastam, hogy az oldallégzsák problémát okozna. Az nem csapódok ki olyan nagy erővel szembe az uléssel. Mindkét eddigi autónkban volt/van oldallégzsák és nyugodtan használjuk az autósüléseket.

Az első hozzászólónak válaszolva: Nem, az autósülés nem egyenlő az autó üléssel és nem az autó tartozékka. A későbbiekre nézve javaslom, hogy ha kérdése van azt ne más kérdésén belül tegye fel, hanem inditson új kérdést az oldalon.

2010. júl. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt egy cikk:

[link]


Be lehet tenni oldallégzsákhoz, ha megfelelő kialakítású az ülés.(most már csak ilyet kapni, úgyhogy bioztos jó a tiétek is)

2010. júl. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az oldal légzsák az a "függöny légzsák", tehát elvileg nem okoz gondot.


Kedves első!! Szerinted hány autóban van alapból oldal légzsák?! Ha nem tudnád az csak az újabb, pár éves kocsikban van!!!

2010. júl. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)
2010. júl. 7. 09:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem elöl, és hátul is van oldal légzsák (függöny légzsák), úgyhogy ha nem lehetne betenni így, akkor egyik ülésre se tehetném a gyermekülést, mert ezeket kikapcsolni nem lehet.
2010. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!