Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a fia pár hetesen...

Akinek a fia pár hetesen kipisilt a pelenkábol milyen megoldás szüntette meg a problémát?

Figyelt kérdés
6 hetes a kisfiam és már kezdetektől fogva előfordult, hogy csurom pisi az oldala. Fekszik amikor megtörtenik legtöbbször pont elalvas után, már nem is fordítom az oldalára, mert akkor mindig megtörténik, de a hátán fekve is. A kukit lefelé fordítva teszem a pelusba, de nyilvan a tornazasba elmozdulhat. Pelusbol pamperst hasznalunk a prémiumot de a sima kék csomagosat is próbáltuk. Először azt hittem a méret miatt emiatt cseréltünk kettesre, de a prémium care 4-8kg 2-es méretből is kipisil. Így is problémás a hosszú ideig történő alvása, jó lenne megszüntetni ezt a problémát.

2019. máj. 17. 13:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A pelust sem tudom már rá másképp feladni, mert szépen beigazítom, nem laza, szoros annyira amennyivel neki még nem az. A bal oldalán leginkább a combja felett, illetve a hajlatnal mehet ki. Egyébként most 5300g körül van. 4500g al született 56cm el. Van combja, de szerintem nem kimondottan az a hurkababa.
2019. máj. 17. 14:06
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki más márkát is. Lehet, hogy csak simán a Pampers nem jó az ő testalkatára
2019. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is probalj ki masikat. A fiamnak a pempers nem valt be, nala a kaki jott ki mindig. A libero jo volt, es most lassan 8 hosan a dm es babylovet hasznaljuk.
2019. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk meg pont a liberoból pisilt ki és a pampers vált be. Testalkat függő, hogy melyik pelenka lesz jó. Szerintem is válts márkát.
2019. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképpen próbálkozunk akkor, csak el akartam volna kerülni hogy hegyekbe álljon itt a sok használhatatlan pelus. :) Pampersen belül és meretcserénél is alig vártam h. elfogyjon az adott csomag
2019. máj. 17. 14:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Más márka, más méret. 2-es pampers-ből kijött, 3-as libero és a babylove is jó. Most 5100 g, és 4900-zal váltottunk. 62 centihez ennyi.
2019. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A felgyűlt pelusokat add el, más is küzd hasonló problémával. :) vagy ha nem veszik meg, adakozd el. Ajánlom a gregersen pelenkaüzletet, honlapja diaper.hu - innen lehet rendelni pár darabos próbacsomagokat is. Nekünk a molfix vált be egyébként.
2019. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is folyton ez volt a pamerssel. Liberoval dmssel sose volt ilyen gond.
2019. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nővéremnek is ez volt a baja a Pampersel, aztán a dmes Babyloveosat használta, és két gyereknél végig ezt használta sose volt gond. Így az ő tanácsára én is Babyloveosat használok a fiamnál. Lassan két éves, mai napig ezt használjuk, soha nem volt gond azzal hogy kaka vagy pisi kifolyt volna. Pedig nem egyszer volt hogy úgy telepakolta, hogy csodalkoztunk is, hogy tartja meg a pelus :D
2019. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak modern mosható pelenkák is ami éjszakára is tökéles megoldás 3 éves korig. Viszont a babákra nem jó a Body hanem hason gombolható rugdalózót lehet az ilyen pelenka alá felvenni. Míg a kisgyermekeknél pedig nyúlósabb pizsama nadrágot lehet rá felvenni a mosható pelenka fölé.
2019. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!