Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Vajana névről?

Mit gondoltok a Vajana névről?

Figyelt kérdés

2019. máj. 21. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

Szörnyű!

Egy újabb Disney inspirálta kisebbségies hatású név. 👏🏻

“Vaj”ana - Eleve borzasztóan hangzik, nagyon erőltetett.

Eredeti írásmóddal, külföldi környezetben is egy ócska, kacsaszájú prostituáltra asszociálok.

2019. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

"Disney inspirálta kissebbségi hatású név"



Vagy egy polinéz hatású név,amit egy polinéz karakter visel egy polinéziában játszódó rajzfilmben. Furcsa is lenne ha Marcsinak hívnák a főhőst.


Nem értem miért kell minden nevet lekissebbségizni...A világ nem magyarokból és cigànyokból áll,ha egy név nem magyar nem következik belőle automatikusan hogy akkor cigány. Vannak angol, latin, arab stb nevek. Az eredeti, indiai eredetű, hagyományos cigány nevek szerintem már nincsenek is használatban a cigányoknál sem.

2019. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Egy vajákos asszony jut róla az eszembe...
2019. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Van ami hasonló hozzá mta összes név közül pl


Valina,

vagy pl esetleg Valerina(ez még most nincs közte,most találtam ki); Valériánát má azé nem mondok, mert olyanból van már gyógyszer; szóval ; na várjunk , viszont a Valerina balerinás; de mondjuk a balerinák szépek:)

Esetleg Valerita, Valerietta?:) Na okés, most nem variálgatom tovább:) Na jó, még van 1 pár ötletem hozzá, ezeket még leírom, pl


Mijana

Miana:)

Meg amúgy Mirjana, vagy nem, na, melyik volt az; ja igen, Mirana is volt:) A Mijanát Mirjanát most fejlesztettem ki, de most megnéztem,



Mirjána viszont már létezik. :)

Szerintem ez is pl tök jól hangzik, kedves név:) Hátha ezek is tetszenek esetleg a Kérdezőnek, azért ideírtam.

Meg amúgy szóval most jutott eszembe egy ilyen dal, hogy "Tejkaramella, szinyorita Bella":) Kedves dal egyébként, de amúgy nagyon régen hallottam, ennyi maradt meg belőle.


Remélem szal, tetszenek neked ; én a Vajanát, Mo-n nem adnám; de vannak még sok szép nevek.

2019. máj. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

*Vagy esetleg pl a



Galina, Marina, Larina, Karina is szép nevek. Ja és még pl Gajána is van. Hátha ez is teszik még:)

2019. máj. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
*Vagy a Lorina, Lorena (?)
2019. máj. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Guyanai-hegyvidék jut róla eszembe.
2019. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!