Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a kenguruzasrol,...

Mit gondoltok a kenguruzasrol, nem lesz baja a babanak?

Figyelt kérdés

Extrem koraszulott a kisfiam es 7 het utan ma van vegre eloszor olyan allapotban, hogy ki lehet venni a heten kenguruzni, amirol tudom, h rengeteg pozitiv hatasa van, megis felek... nehogy elkapjon itt vmi bacit (mar 3 fertozesen van tul...), vagy hogy a legzest nem birja ha kiveszik a legteri oxigenes inkubatorbol... de legfokepp a bakteriumoktol felek, nagyon nagy baj lenne, ha megint elkapna egy fertozest, mert mar az elozonel is a legerosebb antibiotikumot kapta:(

Aki volt hasonlo szituban leirna a tapasztalatat, velemenyet?



2019. máj. 23. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
A kenguruzás elkepesztő gyógyító erővel bír. Nem csak azért adják ki mert de jó összebújni hanem mert számos áldásos hatása van amihez te mint édesanya kellesz. Épp nem rég volt a kenguruzás világnapja is. Ennek kapcsán mindjárt belinkelek egy videót hogy még nyugodj. (csak meg kell keresnem)
2019. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2019. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Abszolút nem féltem. Bár a mi kislányunk nem extrém koraszülött, 33 hétre jött , de fertőzés következtében nagyon súlyos állapotban volt. Biztosra vették, hogy nem éli túl. Mi bíztunk a felépülésében és nekem hatalmas öröm volt a kenguruzas. Ahogy a férjemnek is. Sokkal nagyobb veszélyt jelentenek a babára a nővérek , a csövek, a kópházi levegő mint a te tested és a rajta lévő baktériumflóra

Nálunk nagyon hamar kiadják kengurura a babákat. Szobatársam kislanya 25 hétre jött 430 grammal, 500 gramm körül volt, amikor kenguruzhatott vele, pedig lélegeztetőgepen volt még a kislány.

2019. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!