Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Hogyan tovább a babámmal?

7 és fél hónapos babámnál

Másfélhonapja bevezettem az almát, körtét, banánt, babakekszet, répát, krumplit, csirkemellet.

Mivel probálkozzak most?

Van amikor nem eszik meg egy teljes adagot csak par kanalal. De utana mar nem eszik tapszert, csak teat. Tudom hogy nem lakik jol par kanal etelel meg sem ker utana mar tapszert csak par ora mulva.?

máj. 23. 11:55  Privát üzenet  

A válaszok

Esetleg barack, brokkoli, zöldborsó (héja nélkül), 8 hónapos kortól tejtermékek :)

Egyébként kislányommak is van olyan mikor egyszerűen nincs kedve pépet enni :)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 23. 12:05 Privát üzenet
A gyerekeim imádtak párolva a brokkoli-répa duót.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 23. 13:39 Privát üzenet
Sütőtök, édesburgonya, borsó, gesztenye, szilva, barack.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 23. 13:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jelenleg GYED-en vagyok a babámmal és szeretnénk kis tesót. Ha összejön a baba és én visszamegyek táppénzre akkor igényelhetem a GYED-et is tovább, vagy csak a férjem a GYES-t?
Hogyan étkezzek hasfájós babámmal? Lent tovabb
Szombaton leszek 40 hetes második babámmal.2 ujjnyi a méhszájam (2222), dokim mondta, nincs értelme tovább várni, pénteken indít. Már most is lehetne. Tapasztalatokat kérnék,...
Anyukák, ELEGEM VAN! Mit csináljak a babámmal? Kész, kibuktam, nem bírom tovább, úgyhogy hozzátok fordulok!
Gyeden vagyok a babámmal, szeretnénk még egy babát mi jár ilyenkor tovább kapom a gyedet vagy táppénzt is vagy csak egy gyerek után kapom tovább?
Mi lehet a babámmal,4 hós, eddig olyan jól elvolt, sosem sírt, most meg néha olyanokat ordít, hogy megilyedek mi baja lehet, elvörösödik, sír, majd megvígasztalaom s elvan...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!