Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vállalnátok gyereket 21...

Ti vállalnátok gyereket 21 évesen (nektek hitelmentes lakásotok van, a párotoknak hitelmentes autója és nettó 250000 ft fizetése)?

Figyelt kérdés
Diploma nappali tagozaton, később levelezőn.
2019. máj. 23. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha te is kapsz gyedet az mondjuk kb meg plusz 100 ezer max 150. Adokedvezmeny 10. Plusz a csaladi. Ha nem kapsz gyedet akkor ahelyett csak gyed.


Ha mar terhes lennek, vallanam, ha nem akkor meg valoszinu nem vagnek bele csak gyeddel.

2019. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
20 éves voltam, mikor próbálkozni kezdtünk a férjemmel. 😊
2019. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem. 21 evesen nem voltam felnőve a feladathoz, mert sejtettem, hogy mivel jár. Akkor meg komoly kapcsolatra sem vágytam. 23 évesen ismertem meg a mostani páromat, 25 évesen lettem anya és 32 vagyok immár 2 gyerekkel akik közt 5 év van. Nekem igy volt jó, függetlenül a párom keresetetől. Az az övé, úgy gondoltam, ugy vágjunk bele, ha mindkettőnk bele tud tenni a közis kasszába, nem csak az egyik.
2019. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Simán.Ahogy alám rakták a lakást,majd segítenek az unoka kérdésben is.
2019. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha te meg a párod úgy érzitek, hogy igen, akkor miért ne? És hogy a kérdésedre válaszoljak, mi vállaltunk is. 21 éves vagyok, van már egy kislányunk és most várjuk a következő gyerekünket.
2019. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha már házasságban élnénk, akkor igen. Ha nem lenne elég komoly a kapcsolat ahhoz, hogy összeházasodjunk, akkor nem, kivéve ha már útban lenne.
2019. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Ha már útban van, vállalnám, természetesen, majd megoldjuk valahogy. De direkt nem próbálkoznék vele, mert ez nagyon nulla, és még semmit nem dolgoztál, fiatal vagy, diplomád sincs.


Persze egy lakást anyádék a segged alá toltak, de ebből 0FT a te teljesítményed. Gyerek szülne gyereket.

2019. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Nem szoktam sűrűn hozzászólni a kérdésekhez de annyira dühít az emberi butaság.

Nekem 18 évesen volt egy hitelmentes házam. Ja de azt tegyük hozzá hogy apukám 12 éves koromban, anyukám 17 éves koromban meghalt. Én kérek elnézést.

Előbb gondolkozzatok mielőtt ítélkeztek!

2019. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Előző, akinek nem inge , ne vegye magára.
2019. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
inimum 1-2 ev munkatapasztalattal, hatarozatlan ideju szerzodessel igen, egyebkent nem. Nem szerencses egy emberre tamaszkodni, mi van, ha kiesik a parod keresete? Van B terv? Pl. legalabb 6 havi koltseget fedezo megtakaritas, tamogato csaladi hatter? Ha ezek megvannak, es mar annyira vagytok mindketten a gyerekre, hogy minden honapban kivagytok attol, hogy nem csuszott be veletlenul, akkor esetleg, de a munkatapasztalat szerintem nagyon kell a jovore nezve.
2019. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!