Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Napi 2x 1,5 óra utazás városon...

Napi 2x 1,5 óra utazás városon belül nettó 120-ért főállásban vállalnátok?

Figyelt kérdés

Irodai meló főállásban napi 8 óra.

Csakhogy.

Én Kápmegyeren vagyok a cég meg Kispest végén.

Villamos + metró + busz az odajutás = 1,5 óra csak oda, össz napi 3 óra utazás lenne és ki se mozdulok a városból.


Vállalnátok?


Mondjuk más is lenne jóval közelebb csak épp az minimálbéres betanított meló lenne nettó 85-ért.

Ezért kérdés.


2017. nov. 5. 13:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem merem azt állítani, hogy jobb lenne. Későbbi továbblépéshez valószínűleg jobb alapot adna, de a városon keresztülszenvedni tényleg idegőrlő, és nagyon megfontolandó, hogy feláldozza-e az ember az egészségét... Különösen, ha csúcsidőben kell bejárni.
2017. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

" hogy feláldozza-e az ember az egészségét... Különösen, ha csúcsidőben kell bejárni."


Ezt hogy érted?


Családomban van olyan aki világéletében csepeli üzembe járt angyalföldről míg nyugdíjba nem ment laza 40 évig.... és 40 évig napi jó 2 órát bumlizott hajnalban akár...

És köszöni jól van. Gazdag ugyan nem lett...

2017. nov. 5. 13:52
 3/30 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy ez neked megéri-e. Szerintem ez Budapesten átlagos menetidő. Nem változtathatsz mindig lakóhelyet, ha más munkahelyet találsz. Sokan utaznak egy órát a munkahelyükre városon belül.

Meg kell próbálni, aztán ha nem fekszik keresni kell mást, közelebb.

2017. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

"Sokan utaznak egy órát a munkahelyükre városon belül. "


de én nem egyet hanem másfelet utaznék (x2)

2017. nov. 5. 14:08
 5/30 anonim ***** válasza:

Nekem ennyi még épp beleférne.

Hogy neked belefér-e, azt neked kell tudnod.

2017. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Ha neked annyira kell a pénz, akkor utazzál érte...irodai munka, hagyjuk már...nyugdíjas előkészítő tanfolyam:DDD

Esetleg utazás alatt sose ülj le és akkor megéri bejárni a leülésért is:D


Azt hiszed a 120-ért nem leszel betanított melós? :DDD


Tegyél próbautat reggel s este...lehet 1 óra oda s vissza az egész s juhé:D

2017. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem vallalnam. Nekem 20 perc kocsikazas volt, meg azt is sokalltam. Kozelebb koltoztem hat a munkahelyhez.
2017. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Ha nincs jobb, vállalnám. Ha van jobb, nem.


De szerintem ez az általános képelt bármilyen munka és fizetés esetén.

2017. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Vidéken tök normális, hogy valaki 3-4 órát utazik naponta, szintén ennyi pénzért. Ez az átlag.

Amúgy szerintem Pesten nincs másfél órás táv, max annak aki nagyon nem tud közlekedni.

2017. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy neked megéri? Megér a 3 óra (vagy inkább 2, mert gondolom, azért a másik meló sem 2 percre lenne) elvesztegetett idő 35 ezer forintot? Ezt egyedül te tudhatod. Az, hogy nekem, vagy itt bárki másnak megérné-e, az tökéletesen irreleváns.
2017. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!