Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek is mindig sorozatnézéss...

Gyémántlány kérdése:

Nektek is mindig sorozatnézéssel és alvással telik el a nyár, pedig már októberben azt terveztétek, hogy milyen jó lesz?

Figyelt kérdés

Velem valahogy mindig így van. Megtervezem, hogy kivel hová megyek, hogy milyen DIY-projektekbe vetem majd be magam a Pinterest-ről, hogy mennyi könyvet elolvasok majd, na meg persze, hogy tanulok is, emellett fantasztikus nyári szerelemben lesz részem. Aztán végül azt veszem észre, hogy három hónapon keresztül csak sorozatokat néztem és a gép előtt punnyadtam.

Mondjátok, hogy nem vagyok egyedül!



2015. jún. 16. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy, sok magányos kocka jár ide is.
2015. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát többet tv-zünk nyáron, ez tény, de azért nem ezzel megy el. Nagytakarítás az 6-7 nap, befőzés minimum egy hét. Nyaralni 10 nap-2 hetet szoktunk. A párommal is csinálunk programokat, az is hetente legalább 1 nap. A maradék időben ha unatkozok, akkor ott a könyvtár, vagy a horgolótű.
2015. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én érettségi előtt állok, és nagyon megbántam, hogy minden nyaramat elcsesztem felesleges dolgokra. Játszottam, filmeztem, aludtam és míg én ezeket csináltam más például simán lenyelvvizsgázott akár 3 nyelvből is.

2015. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, ah ne hidd ám. Én mindig nyáron kerestem nyelvtanfolyamot, mert akkor több időm volt tanulni, de egyszerűen nem volt rá igény, ezért el sem indult a csoport.

Nyáron mindenki kockul.

2015. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így telik:

Pár hét diákmunka.

Fesztivál.

A párommal vagyok.

A barátaimmal/barátnőimmel vagyok.

Bulizni megyünk.

Családommal programokra megyek.


Persze, vannak punnyadós, sorozatnézős napjaim, de nem ez a legtöbb.

Szerintem csinálj valami produktívat, mert nem lesz egész életedben nyári szüneted(hacsak nem mész tanárnak) és bánni fogod, hogy ennyi időt elfecséreltél, felnőttként meg ott lesz max két hét szabid a nyárra.

2015. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban igen,sajnos.

De azert vannak olyan napok is,hogy meg sem allok,baratnorol-baratnore,bejarom az egesz varost stb.

Maskor pedig egesz nap lehuzott redonynel nezem a sorozatot:D

Ez a ket veglet van,fele-fele aranyban:D

2015. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a sorozatnézést behelyettesítem olvasással és azzal, hogy anyám mindig talál valami elvégzendő feladatot, akkor igen, nagyjából így.
2015. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%

elég gáz, ha neked így tellik el egy nyarad.

Nekem 2 hét nyárigyakszi, FEZEN 3-4nap, Rockmaraton+nyaralás 10 nap, barátnőmmel vagyok szinte minden nap, néha elmegyünk ide-oda, vagy szüleim visznek el. Na meg persze, alapvető, hogy munkálkodok a ház körül.

nem is értem, hogyan képes valaki egész nyáron a szobában rohadni. Szerintem ott már valami baj is lehet.

2015. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, lemaradt, 15/F
2015. jún. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Együtt érzek..

Hétvégén buli,de hétköznap senki nem ér rám,mindenki dolgozik,(én is fogok,de majd csak augusztusban) így 5 napon keresztül sorozatmaratont tartok,már megnéztem 4 évadot a 2 hét alatt..

2015. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!