Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátokat is idegenek...

A ti babátokat is idegenek dícsérgetik nap, mint nap, hogy mennyire gyönyörű?

Figyelt kérdés
Tök jól esik, csak olyan furcsa, hogy bárhová megyünk, valaki mindig leszólít, hogy milyen csodaszép baba.
2019. máj. 25. 22:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Igen, az emberek ilyenek. Azt csak nem mondhatjak, hogy milyen ronda.
2019. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Azért az túlzás, hogy nap, mint nap, de a mieinket is sokan dicsérték, dicsérik.

Szomszédok, utcabeliek, boltosok, szüleim szomszédai, gyerekorvos, és általában minden idősebb hölgy, aki minket ismer. Ismeretlenek azért ritkán szólítanak meg, habár nagyvárosban (Győr) élünk.

2019. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hogy ismerősök megdicsérik, az természetes, de mikor már szó szerint minden nap idegenek, azért az már elég furcsa...
2019. máj. 25. 23:37
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

Mi Pesten élünk (ahol elvileg senki nem foglalkozik senkivel) és minden nap, mikor sétálni megyek a lányommal, odajönnek hozzánk, hogy megnézzék közelebbről és dicsérjék.

Kezdetben furcsa volt, most már annyira nem ér váratlanul, bár sajnos volt olyan eset, hogy egy néni egy pillanat alatt megfogta a karját, és megrázta szegényt (másfél éves volt), hogy milyen cuki. Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam. Igyekszem mindenkivel kedves lenni, aki odajön, de akkor ott nagyon kiverte nálam a biztosítékot. Azóta sem értem, mi vitte rá erre. Attól a naptól kezdve óvatosabb vagyok, és jobban figyelek, mennyire jönnek közel.

2019. máj. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
Szeretik az emberek megnézni a babákat, ami szerintem nagyon kedves tőlük. Akkor pedig már illik 1-2 kedves szóval illetni. Nekem a kislányom gyönyörű, de tényleg, minden elfogultság nélkül, a kisfiam meg CUKI (vöröshajú, kékszemű)! De Rá is mindig mondják, hogy mennyire gyönyörű😅😅, amikor látok én is a szememtől (igen, nem vagyok elfogult, de imádom Őt is)😅. Örülni kell, hogy kedvesek az emberek🤗!
2019. máj. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi, nem a tied a kulonleges, az emberek dicserni szoktak a babakat.
2019. máj. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Ikreink vannak, ráadásul vegyespáros. Gondolhatod, mit művelnek az emberek az utcán 😁
2019. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Nyugi, biztosan nagyon szép a babád. Gondolom ezt akartad hallani. :D

Az enyémet is dicsérik random idegenek kb. minden sétánál, én nem látok bele ebbe semmi különöset, szerintem a kinézetétől függetlenül ezt csinálnák.

2019. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Gyönyörű, csoda szé, aranyos a babád, így jó?
2019. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Minden babára ezt mondják, akkor is, ha bűnronda. Ismerek már tényleg csúnya babát, arra is mindenki mondja, hogy jaj de gyönyörű.

Nekem is mondják, főleg idős nénik, hogy jaj de szép... Mondjuk főleg a szemét meg a szempilláit dícsérik mert fiú létére mind2 fiamnak jó 1-1,5centis szempillái vannak és tenyleg gyönyörü szeműek a fiaim. Ezt tőlem örökölték 😂 Nem vagyok elfogult 🤗🤗🤗

2019. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!