Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit vennének ajándékba?

Ti mit vennének ajándékba?

Figyelt kérdés
Menni fogunk baba látogatóba. Ruhát, pelenkát nem szeretnék vinni mert tudom hogy lesz aki visz meg ruha van is neki sok. Mit lehetne adni, aminek tuti hasznát veszik? Esetleg baba ápolási dolgok?
2019. máj. 29. 21:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
63%

Ajándék kártyának örültem volna én is,mert akkor én döntöttem volna róla mit veszek belőle. Pelenka szerintem is az a kategória, ami sosem elég,de valamiért nekem is furcsa "ajándék"

Mi kaptunk keresztelő ruhát, hát hogy is mondjam nagyon csúnya volt és nem is vagyunk keresztények nem kereszteljük meg. Sokan adnak keresztelőre ruhát itt nálunk. Az szerintem nagyon mellélövés inkább body-t rugikat lehetőleg nagyobbat. 🙂

2019. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!