Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, akinek a babája...

Van olyan, akinek a babája elhagyta a klasszikus gőgicsélést, és helyette “csak” sikitozik? Emellett létezik, hogy a baba tud és szeretne is hasrafordulni, de mikor ott van nyögdécsel és mégsem érzi jól magát?

Figyelt kérdés
Az en babam ugy 2,5 honaposan kezdett gagyoraszni. De aztan mindig voltak csendes napok. Ugy 3 honap korul kezdett “aguu-ni”, de mikor a fotdulast kezdte elhagyta, azota mar balra rendszeresen átfordul, de csak visitozik. Magaban es nekunk is. Amugy sokat mosolyog, kacag, de a kommunikacioja a sikitas lett. Plusz csomoszor atfordul, de rovid idő utan megse szeret a hasán lenni. Ez olyan furi nekem. Tapasztalt valaki hasonlókat?

2019. máj. 31. 13:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem írtam amúgy, jövő héten lesz 4 hónapos.
2019. máj. 31. 13:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A sikítozás ugyanúgy a beszédfejlődés része...
2019. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam se gőgicsélt, gagyogott semmit, mindig kérdezte a védőnő hogy nem beszél babanyelven semmit? Mondtam neki hogy csak sikítozik. Most 20hónapos és most kezd motyogni magába meg magyarázik érthetetlenül 😁
2019. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hasonló, volt "gö, kö, eö, bubue", utána jött a sikítás. Most a sikítozást felváltotta valami "démoni hörgés". Esténként viszont elkezdett gagyorászni, nagyon megy neki a "gajili-gajili-kajkajkaj". 7 hónapos kislány.
2019. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó. Nekem is a babám van hogy egész nap dumál aztán 1 hétig csak sikitozik. A védőnő azt mondta, amikor a mozgás fejlődik van, hogy a beszéd háttérbe szorul aztán újra az dominál. Lehet most az atfordulast gyakorolja aztán ha menni fog akkor újra a gagyogas fejlődik nála. 4 honaposan meg raer a fordulassal is.
2019. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!