Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám szemei nem...

2 hónapos babám szemei nem javulnak, váladékoznak születése óta, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Masszírozom, kapott rá sokféle kencét, cseppet. Anyatejes csepegtetést is próbáltam, de hiába. Hány hónapos kor után foglalkoznak vele? Van még esély, hogy ne kelljen műteni? Volt valaki hasonló helyzetben?
2019. jún. 2. 22:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Érdeklődtem, nem kéne így nekem esni...
2019. jún. 3. 16:59
 12/19 anonim ***** válasza:

#7 vagyok. Kipróbáltad a kamillás törölgetést esetleg? Vagy elvitted orvoshoz?

Remélem,mielőbb rendbe fog jönni a kis szeme! Én teljesen együtt érzek veled...

2019. jún. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Én is azon voltam,h az átmosást lehetőleg kerüljük el. Persze,ez a babaknak nem jó,de akkor is. Én most is gyerekszemészt javasolnék és csak akkor engedném átmosni,ha muszáj.

Majd írj,h hogyan alakul.

2019. jún. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen, tegnap voltunk helyi szemészeten, ahol elküldtek minket azzal, hogy ők ilyennel nem foglalkoznak, szóval utaznunk kell majd más városba...
2019. jún. 5. 11:04
 15/19 A kérdező kommentje:
Elküldtek minket. Azt mondták fél éves kor előtt nem mossák át a szemét.
2019. jún. 7. 07:57
 16/19 anonim ***** válasza:
Pfff...
2019. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem fogjátok elhinni, de tegnap óta nem váladékozik a szeme! Először nem hittem, hogy meggyógyult, kizártnak tartottam, bár furcsa volt, hogy este és éjszaka szortyogott kicsit. Reggelre elmúlt a taknyosság és szép volt a szeme. Tudtam, hogy megoldódott a probléma. Csak annyit csináltam, hogy minden szopinál maszíroztam a könnycsatornáját+ orrsziporsziztam.😊
2019. jún. 9. 14:51
 18/19 anonim ***** válasza:
Tényleg nem hisszük el :)
2019. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Pedig már lassan 2 éves és azóta se váladékozik.😊
2021. febr. 13. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!