Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós kislányomnak bepálottak...

2 hós kislányomnak bepálottak a hajlatai. Milyen készítményt javasoltok? A többi lent.

Figyelt kérdés

Annyira zavar. Piros a nyaka, a combhajlata, a feneke ahol összeér és a térdhajlata hátul. Amit próbáltam:

Sudocream

Bephanten

Körömvirág kenőcs

Canesten

Ceumed testápoló

Boraxos popsikrém. Ezek közül volt amelyiket a gyerekorvos javasolta. De egyik sem tüntette el. Most kínomban már lanolinos bimbővédővel kentem be és már vettem egy hintőport, amit még nem próbáltam. Segítsetek légyszi, van valami csodaszer ami segíthet? Köszönöm!


2019. jún. 3. 20:28
1 2
 11/13 anonim válasza:
83%

A sima napraforgóolaj is jó, jobb mint a kimondottan babaolaj. Amit főzéshez használnál. Meg a hintőport szokták még javasolni.

-egy védőnőhallgató.

2019. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a weleda baby termékek váltak be, érzékeny bőrű a babám. Nem olcsó, de sokáig elég.
2019. jún. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vidd el egy gyerek borgyogyaszhoz szerintem. Lehet segitene.
2019. jún. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!