Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babánk éjszaka...

5 hónapos babánk éjszaka óránként kel, cumit kell rakni a szájába, és akkor rögtön visszaalszik. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Szép nagy baba, 8,2 kg-os kisfiú. Már fordul oda-vissza. Hetek óta nyálazik, lehet, hogy jön a foga?
2010. júl. 8. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan.Kend be neki az ínyét dentinox géllel,esetleg osanit,camommilla....
2010. júl. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Chamomilla ch. 30-ból adok neki 3 X 3 bogyót naponta (állítólag kell pár nap, mire hat), ez fogzásra van. Mi is nagyon sűrűn ébredünk arra, hogy eddig jól alvó babánk felébred nyűgösen és forgolódik, de ő nem cumis, az ujját szopja. Dentinox-ot is használunk.
2010. júl. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is ezt csinálta a fiam, fog még sehol

most már megtalálja a cumit magának éjjel, így nem kell kelni hozzá

2010. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mozgás és a fog is lehet az oka. Probáld ki a dentinoxot, vagy a homeopatiás dologélt. Egyébként ha nem sír csak nyöszörög, lehet visszaalszik magától is, váj pár percet, mielőtt visszaadod a cumiját.
2010. júl. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, kipróbálom a szereket.

Kipróbáltuk, hogy nem adjuk oda azonnal a cumit, de sajna nem alszik így vissza. Eddig még nem aludta át az éjszakát, 1X 2X 3X felkelt, de most 2-3 napja ilyen gyakran.

2010. júl. 8. 08:41
 6/6 anonim válasza:

Az elveszett boldogság nyomában - A kontinuum-elv

Szerintem mindent megmagyaráz:)

2013. jún. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!