Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 -2 éves gyerkőcötök...

1,5 -2 éves gyerkőcötök hányszor szopizik még?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
másfél éves múlt a kislányom. hajnalban, nappali és esti alvás előtt.
2010. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22 hónapos a kislányom,még rengeteget.Reggel,van hogy kétszer is.délben az alvásnál,van amikor akkor is kéri,amikor felkel,de ha akkor nem,akkor délután még egyszer tuti,este alvásnál,meg éjjel még legalább kétszer.Meg van hogy délelőtt is kéri még egyszer,meg délután is néha kéri többször is,de a biztos az az amit írtam.Én próbáltam leszoktatni,mert mellette meg nem eszik rendes adagokat,csak pár falatot,de olyan sírásba tört ki,hogy azt hittem el is ájul,úgyhogy nem veszem még el tőle.Tied hányszor szopizik még?
2010. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én sem bírom tőle elvenni, megpróbáltam, de csak próba képpen, nem akarom még tőle elvenni. 17 hónaposak vagyunk. Hajnalba, 3-4 óra fele, ez 2 napja van. Eddig éjjel is kérte 1x. Reggel 7-kor "megkávézik" ébredéskor. Nappali alvásnál, és esti alvásnál szopizik még. Na meg amikor jön a foga, és nem akar enni, akkor cicit kap, ha kéri. Ő is eszik rendesen, napi 3x.
2010. júl. 8. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!