Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől pukizhat iszonyat...

Mitől pukizhat iszonyat büdöseket 3 hónapos babám? 2 hete kap tápszert. Hét elején voltunk oltáson. Kapott Nurofent. Szerintetek? Egyéb ötlet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, a tápszer miatt a széklet is büdös lehet,gondolom az egyebek is.

Egyébként ha záptojás szagú, az a túl sok fehérje miatt lehet.

2010. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tápszer korántsem olyan könnyen emészhtető, mint az anyatej. Ezért tart tovább, amíg megemészti, ezért kér ritkábban, és ezért van több salakanyag, több puki.


Nem iszol véletlenül szójatejet, nem eszel szóját? Nekem ez csinált nagy szelet, meg a babámnak is, amikor tehéntej helyett ezt kezdtem el inni. Abba is hagytam sebesen.

2010. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek! Háááát nem tudom, mert igazából azóta van ilyen problémánk, amióta megkapta az oltásokat, és ugyebár akkor a tápszert már másfél hete ette. Nem tudom hogyan, de ezért gondoltam, hogy esetleg összefüggés lehet a két dolog között.

Széklete van, de igen, az is iszonyat büdös. Eddig ilyet nem tapasztaltam. Zöldes színű, de ez ugyebár a tápszerre is rá van írva, hogy elszinezheti a székletet.

Még várok holnapig, mert nem tudom, hogy ez baj e. Hátha visszarendeződik a helyzet, ha nem, akkor szólok a dokinéninknek.

2010. júl. 8. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk akkor volt ez, amikor Mildibé tápszert kapott. Bár csak napi 1x, de attól is egész nap bűzlött :)

Átálltunk a Beba aktívra, azóta nincs gond.

Talán nektek is másik táp válik be.

2010. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!