Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti fürdetitek babaszappannal...

Ti fürdetitek babaszappannal a babátokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ti fürdetnétek a babátokat babaszappannal? (Nem a termék-családra gondolok, hanem babáknak készült szappanra.) Én félek, hogy kiszáradna tőle a bőre, bár nem problémás a bőrtípusa egyátalán. Aki fürdeti így a babáját, milyen szappant ajánlana? Babaolajat tesztek a vízbe a bőrszárazság ellen, vagy felesleges?

2019. jún. 10. 19:30
 1/3 A kérdező kommentje:
(Azt elfelejtettem írni, hogy 9 hónapos a babám, szóval annyira már nem pici baba.☺)
2019. jún. 10. 19:44
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

En szemely szerint nem, anagyokat sem furdettem ilyesmivel.

Nagyon sokaig (amig nem lettek igazan koszosak) csak olajat hasznaltam (oliva, kokusz, napraforgo, ilyesmi). Vagy a furdovizbe taktam, vagy furdes elott azzal csinalom a masszazst es akkor a vizbe mar nem rakok. Egyedul sampont hasznalok a hajmosashoz.

Amikor mar kint jarnak/kelnek/masznak, az mar mas korszak, akkor hazznalok furdetot is, de speciel babaknak valo szappant nem probaltam.

2019. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Nem fürdetem. Én magam sem fürdök szappannal, sőt a házban sincs szappan. És mivel páromnak és nekem is kiszarad tőle a bőrünk a gyerekek is örökölték.
2019. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!