Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben alszik ilyen időben a...

Miben alszik ilyen időben a babátok? 20fok lesz éjjel. Ha ablakot nyitok, nem fázik meg? 5hónapos

Figyelt kérdés
Hidegebb időben éjszakára mindig 21fokra volt beállítva a termosztát, de az orvos azt mondta, hogy az nagyon kevés. Ezért próbáltam eddig hosszú újjúban altatni, de tiszta izzadt mindig.
2019. jún. 11. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Rövid ujjú body, extra vékony 1 rétegű nyári hálózsák, mi is nyitott ablaknál alszunk.
2019. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Buktatott ablaknál napozóban, de nekünk rontja a helyzetet, hogy tetőtér... Így nálunk van vagy 27 fok. Szegénykém izzad rendesen
2019. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevés? Nem normális a dokid. 1 rövidujjú body es betakarom egy textilpelivel. Nap közben alap 30+fok van igy sztem a lakasban sem esik 21 fok alá. Ne adj rá hosszúujjút.
2019. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rövidujjú body, 1 éves
2019. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hosszúujjú vékony talpas pizsi


De nem kap takarót

Ablak nyitva



19-21 fok volt télen( ez egyébként az ideális)


Akkor

Rövidbody +pizsi +hálózsák


Takarót nem viseli sajnos

Pesig akkor csak rövidbody vékony takaró lenne.


( nekem is jólesik a takaró hajnalra a derekamra)


A következő hőhullámot nem várjuk meg, beköttetjük a klímát...

2019. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ma már én is csak egy napozót adtam rá. Bár azért betakartam, de le is rúgta magáról.
2019. jún. 11. 21:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pelus, pántos body, nyitott ablak.
2019. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott ablak mellett reggelre lett 26 fok. Pelenkában és trikóban alszik a 20 hónapos fiam, hajnalban dobtam a derekára egy nyári takarót. Napközben egy szál pelenkában aludt, textil pelus volt a derekán de leforogta és csatakosra izzadt szegény.
2019. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Enyém ujjatlan napozóban. Nyitott ablakok mellett reggelre van kb 25 fok bent. Egy vékony takarót teszek a lábaira, amikor mi is lefekszünk, addig anélkül van.
2019. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!