Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Miben alszik ilyen időben a babátok? 20fok lesz éjjel. Ha ablakot nyitok, nem fázik meg? 5hónapos

Hidegebb időben éjszakára mindig 21fokra volt beállítva a termosztát, de az orvos azt mondta, hogy az nagyon kevés. Ezért próbáltam eddig hosszú újjúban altatni, de tiszta izzadt mindig.

jún. 11. 20:25  Privát üzenet  

A válaszok
Rövid ujjú body, extra vékony 1 rétegű nyári hálózsák, mi is nyitott ablaknál alszunk.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jún. 11. 20:35 Privát üzenet
Buktatott ablaknál napozóban, de nekünk rontja a helyzetet, hogy tetőtér... Így nálunk van vagy 27 fok. Szegénykém izzad rendesen

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont jún. 11. 20:42 Privát üzenet
Kevés? Nem normális a dokid. 1 rövidujjú body es betakarom egy textilpelivel. Nap közben alap 30+fok van igy sztem a lakasban sem esik 21 fok alá. Ne adj rá hosszúujjút.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont jún. 11. 20:51 Privát üzenet
Rövidujjú body, 1 éves

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont jún. 11. 21:08 Privát üzenet

Hosszúujjú vékony talpas pizsi

De nem kap takarót

Ablak nyitva

19-21 fok volt télen( ez egyébként az ideális)

Akkor

Rövidbody +pizsi +hálózsák

Takarót nem viseli sajnos

Pesig akkor csak rövidbody vékony takaró lenne.

( nekem is jólesik a takaró hajnalra a derekamra)

A következő hőhullámot nem várjuk meg, beköttetjük a klímát...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jún. 11. 21:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, ma már én is csak egy napozót adtam rá. Bár azért betakartam, de le is rúgta magáról.

# 6/9Időpont jún. 11. 21:18 Privát üzenet
Pelus, pántos body, nyitott ablak.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jún. 11. 21:19 Privát üzenet
Nyitott ablak mellett reggelre lett 26 fok. Pelenkában és trikóban alszik a 20 hónapos fiam, hajnalban dobtam a derekára egy nyári takarót. Napközben egy szál pelenkában aludt, textil pelus volt a derekán de leforogta és csatakosra izzadt szegény.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont jún. 11. 21:58 Privát üzenet
Enyém ujjatlan napozóban. Nyitott ablakok mellett reggelre van kb 25 fok bent. Egy vékony takarót teszek a lábaira, amikor mi is lefekszünk, addig anélkül van.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont jún. 11. 22:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért csinálja? Kisfiam 10,5honapos most indult el egyedül járni viszont majdnem minden éjjel fölébred és nem hajlando visszaaludni, csak pislog.1,2órát fönt van :- ( Mi lehet vele?
5honapos babám 3oránként eszik még éjjel is! Ti babátok hogy eszik? é jó ez így?
Fázhat? 5hónapos kislurkóm, éjjel óránként,2 óránként ébred, megfogom kezét mindig langyos,22-23 fok van a szobába
Alvás probléma! Mitől lehet az, hogy 4,5hónapos baba éjjel mindig ugyan abban az időpontban ébred és utána csak úgy alszik vissza ha felveszem miután leraktam eltelik 5-10perc...
Babam 5honapos. Tobbszor ebred ejjel. Ebbol 2xszopizik is. Van ugy hogy felalomba nyoszkorodik es dobalja a fejet ide-oda. Van olyan is hogy ez eltart hosszabb ideig, de van...
7.5hónapos a lányom és éjjel legalább 3*eszik tápszert nappal viszont szenvedés vele az étkezés. Inni tápszeren kívűl semmit nem akar! Van tanácsotok mit tegyek másként?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!