Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3napja tartó alacsony láz-hőem...

3napja tartó alacsony láz-hőemelkedés, nyálkás széklet, változó hangulat/étvágy mitől lehet?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk az orvoshoz, csak érdekelne h Ti mire gondoltok!Egyik percben hőemelkedése van kisfiamnak, aztán meg alacsony a láza (popsiban 38,8-nál nem mértem magasabbat). A 3 nap alatt egyszer volt teljesen híg a széklete, a többi nyálkás volt. Egyik percen vigyorog,nevet,aztán meg sír. Egyszer tök jól eszik (úgy ahogy eddig), aztán meg alig akar. Nem tudok kiigazodni. Ti mire gondoltok?
2010. júl. 8. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogzás. Bár nem irtál kort, lehet, hogy a kora kizárja ezt, de ha csak ennyit tudok, annak alapján egyértelműen ez lehet.
2010. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, igazad van! 10 hónapos, az alsó két foga 1 ill. két hete jött ki, fölül az ínye piros, de nem, tudom, h meg van-e duzzadva (tudom, bután hangzik), de sosem engedi, h megnézzem, így nem tudom mihez viszonyítani neki, h duzzadt e vagy sem. Ma néztem neki azért tudom,h piros.
2010. júl. 8. 15:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja,és a feneke tiszta piros (volt), mostmár úgyahogy kezd helyrejönni.
2010. júl. 8. 15:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyértlműen fogzás. Ezért még csak orvoshoz se kell vinned. Próbálkozz homeopátiás szerekkel - nálunk nagyon bevált a Viburcol kúp. De ha nem idegenkedsz tőle, akkor az ínyére kenhető dolgokat is kipróbálhatod. Mi megoldottuk nélküle, de lehet, hogy nektek kelleni fog.

Ha est lázas, adj neki lázkúpot, az a fájdalmat is csillapítja és jobban tud tőle aludni.

Kitartás, előbb-utóbb kibújnak azok a fránya fogak.

Ja, popsira Aloe First spray és zöld krém!

2010. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Végül nem vittem el orvoshoz, mert megszűntek a tünetek. Viszont azóta éjjel többször is felsír és "dobálja" magát. Éjjel 1kor bekentem az ínyét fölül dentinoxszal, és reggel 8ig aludt úgy nyugodtan! Azért emeltem ki a kérdést, h mások szerint is ezek a jelek fogzásra utalnak?
2010. júl. 10. 14:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk dettó ugyan ez van csak láz nélkül!!!Még az éjszakai sírás,dobálózás is stimmel.Én is a fogzásra gondolok ugy hogy nem viszem dokihoz.Ömlik a nyála,mindent rág stb.Szerintem csakis a foga lehet.
2010. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!