Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kor alatti gyerekeddel...

1 éves kor alatti gyerekeddel voltál már strandon?

Figyelt kérdés

Mit szoktatok csinálni? Bele lehet tenni a gyerekmedencébe?

Még nem jár, nem ül, nem lépeget.


2019. jún. 12. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Nem vittem az elsőt, és most nem viszem a kicsit sem.
2019. jún. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
A gyerekem 2,5 éves volt, amikor eloszor mentunk. Addig értelmét se láttam, minek. Akkor már elég okos volt ahhoz is hohy megértse a víz melletti szabályokat is
2019. jún. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Mi most voltunk először. 10 hónapos ül, áll, kapaszkodva lépeget már. 2 órát voltunk , nem volt nagy élmény. Az enyémet sem lehet betenni a babamedencébe, mert mászna, betenné a fejét a vízbe és inna belőle. Úszógumiban nem marad meg, elengedni mászni nem tudtuk. Ez még nem az ő műfajuk szerintem. Álltunk, mentünk a medencében a gyerekkel a kezünkben.
2019. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jún. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4 hónapos kora óta járok vele babauszasra, rendes strandon kb 9 hónapos korában volt először, de wellnessezni előtte is elvittuk.


Mi nagyon elveztuk, babamedencében is mászott, ahol egész kicsi a víz, de főleg a mélyebb (felnőttnek derékig-mellkasig ero) vízben voltunk. Labdát kergetet pacsalt, alig akart kijönni a vízből.


Már 20 hónapos, most beteg alig varom, hogy meggyógyuljon és mehessünk strandolni. A testvérei júliusban lesznek 4 honaposak direkt úgy foglaltam a nyaralást, hogy ellotte pár alkalommal el tudjam vinni őket is babauszasra.

2019. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9-10 hónapos kora körül mentünk először a fiammal, nagyon élvezte. Ülni tudott még akkor, állni, lépegetni nem. Volt beleülős úszógumink, azt nem szerette.
2019. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1 éve kora után mentünk kb 1 év 4 hónapos volt, el is kapott egy vírusos lázas fertőzést a vízben.

Utána rá 1 évre vittük kb akkor hasmenése lett a fürdőzés után.

Szóval én inkább természetes víz párti vagyok.

2019. jún. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem jár, nem ül, akkor hogyan teszed be a gyerekmedencébe? A kezdbe megfogod és belemártod a vízbe, ennyit lehet kb vele csinálni, meg láttam ilyen baba uszogumit, van rajta két lyuk a lábaknak és abban tudod kicsit úsztatni.
2019. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az elsővel 8 hónapos kora körül voltunk az Aquaworldben, nagyon élvezte a körbesuhanós medencét. A középsőre nem emlékszem, de nyár elején volt 9 hónapos, utána tutira mentünk a Balatonra meg a Velencei tóra. A kicsit meg 2 hónaposan elvittük a Balcsira, elszundizott a sátor alatt, amíg a nagyokkal pancsoltunk. Úgy, hogy ő is fürdött, 1 évesen mentünk, akkor is valami élővízbe.
2019. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2 hónapos a fiam, ha a hétvégén jó idő lesz megyünk. Mivel van egy 3 éves vizitündérem nincs mese.😆 Vízbe nem megyünk még be a fák alatt hűsölünk majd. A nagy lányomat 5 hósan vittem babauszira és 14 hónaposan strandolt először.
2019. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!