Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Természetes vízbe 6hónaposan,...

Természetes vízbe 6hónaposan, medencébe pedig 1 évesen mehet. Akkor balatoni strandon lévő gyerekmedencébe rakhatom, vagy inkább a balatonba vigyem majd be? Illetve érdemes babamedencét venni, ha még nem tud ülni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm babatartóba rakta, amit a kádban is használnak. Viszont nekünk nincs olyan, így nem tudom, hogy kényelmes lenne e neki abban, vagy inkább várjunk még a medencézéssel.
2019. jún. 11. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Én nem szívesen raknám a Balatonba a kisbabámat. Én magam se szeretem, nagyon mocskos.
2019. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Simán mehet medencébe is 5-6 hónaposan, semmi baja nem lesz. Tele a strand pici babákkal.
2019. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Mért ne mehetne medencébe? Már a 3 hónapos babák is mennek babaúszásra. A gyerekmedence biztonságosabb, mint a Balaton.
2019. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Első vagyok. Medencébe persze, hogy lehet. Mieinket is 4 hónapos kortól vittük babauszasra.
2019. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 nem biztonságosabb a gyerekmedence a balatonnál.. soha nem kaptam el sem én sem a gyerekeim semmit a balatonban, ellenben ahova wellnesezni - úszni járunk, úszószemölcs lett a vége..!


Kérdező, 9-10 hónaposat már vinném akár balatonba is, előtte sehova.

2019. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 és fél hónapos a kisfiam. A hétvégén megyünk a balatoni nyaralónkba. Természetesen fürdeni is fog a Balcsiba. Babaúszásra is jár 3 hónapos kora óta, sőt, wellness hotelban is volt már medencében. Semmi baja nincs. Meleg van, jót fog esni neki egy kis pancsi.
2019. jún. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teheted a gyerekmedencébe. Mi 3 hónapos kora óta járunk babaúszásra és ott is medencében van. Azért mondják, hogy 1 éves kortól mehet medencébe, mert sokszor klórral tisztítják, de a gyerek medencét ahol eddig mi voltunk minden esetben természetes úton tisztították, így én bevittem. De ahol van babaúszás is ott szerintem főleg nem klóros. A Balatonba is viheted azt is szeretik a kicsik. Nekünk volt babamedencénk addig amíg nem lett 2 éves, mert egy kicsit nem figyeltünk és már a beépített medencénk felé rohant, majd beleugrott mi szaladtunk utána, de semmi baja nem lett és kiderült, hogy profin úszik. Így már nem volt nagyon szükséges a baba medence, de azért megtartottuk egy darabig, de érdekesebb volt neki a beépített, így eladtuk. Ha még nem tud ülni én nem látom értelmét, de ahogy gondolod.
2019. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!