Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Természetes vízbe 6hónaposan, medencébe pedig 1 évesen mehet. Akkor balatoni strandon lévő gyerekmedencébe rakhatom, vagy inkább a balatonba vigyem majd be? Illetve érdemes babamedencét venni, ha még nem tud ülni?

Egyik ismerősöm babatartóba rakta, amit a kádban is használnak. Viszont nekünk nincs olyan, így nem tudom, hogy kényelmes lenne e neki abban, vagy inkább várjunk még a medencézéssel.

jún. 11. 17:01  Privát üzenet  

A válaszok
Én nem szívesen raknám a Balatonba a kisbabámat. Én magam se szeretem, nagyon mocskos.

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jún. 11. 17:56 Privát üzenet
Simán mehet medencébe is 5-6 hónaposan, semmi baja nem lesz. Tele a strand pici babákkal.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jún. 11. 18:52 Privát üzenet
Mért ne mehetne medencébe? Már a 3 hónapos babák is mennek babaúszásra. A gyerekmedence biztonságosabb, mint a Balaton.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jún. 11. 20:08 Privát üzenet
Első vagyok. Medencébe persze, hogy lehet. Mieinket is 4 hónapos kortól vittük babauszasra.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jún. 11. 21:05 Privát üzenet

#3 nem biztonságosabb a gyerekmedence a balatonnál.. soha nem kaptam el sem én sem a gyerekeim semmit a balatonban, ellenben ahova wellnesezni - úszni járunk, úszószemölcs lett a vége..!

Kérdező, 9-10 hónaposat már vinném akár balatonba is, előtte sehova.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jún. 11. 22:45 Privát üzenet
5 és fél hónapos a kisfiam. A hétvégén megyünk a balatoni nyaralónkba. Természetesen fürdeni is fog a Balcsiba. Babaúszásra is jár 3 hónapos kora óta, sőt, wellness hotelban is volt már medencében. Semmi baja nincs. Meleg van, jót fog esni neki egy kis pancsi.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jún. 12. 07:56 Privát üzenet
Teheted a gyerekmedencébe. Mi 3 hónapos kora óta járunk babaúszásra és ott is medencében van. Azért mondják, hogy 1 éves kortól mehet medencébe, mert sokszor klórral tisztítják, de a gyerek medencét ahol eddig mi voltunk minden esetben természetes úton tisztították, így én bevittem. De ahol van babaúszás is ott szerintem főleg nem klóros. A Balatonba is viheted azt is szeretik a kicsik. Nekünk volt babamedencénk addig amíg nem lett 2 éves, mert egy kicsit nem figyeltünk és már a beépített medencénk felé rohant, majd beleugrott mi szaladtunk utána, de semmi baja nem lett és kiderült, hogy profin úszik. Így már nem volt nagyon szükséges a baba medence, de azért megtartottuk egy darabig, de érdekesebb volt neki a beépített, így eladtuk. Ha még nem tud ülni én nem látom értelmét, de ahogy gondolod.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jún. 12. 17:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Erdemes elvinni ot orvoshoz?
Most várom az első gyermekeket. Tudnátok segíteni, hogy mi szükséges? Nekem van egy listám (lent), de nem tudom, hogy minden kell-e. És ami kell abból milyet érdemes venni?
Babám elkezdett felállni és rengeteget esik. 😪Sebtapasz, sebfertőtlenítő van itthon. Érdemes még valamit beszerezni, a biztonság kedvéért?
Kislanyomnak most jon egyszerre 4 foga. Nagyon nyugos napok ota. Ilyenkor erdemes e elhalasztani az oltast?
Milyen autósülést érdemes venni?
Budapesten vagy a közelében hol van olyan strand, ahol 11 hónapos babával érdemes elmenni, gondolok olyanra, ahol a gyerekmedencébe egyáltalán beengedik?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!