Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam elmúlt 2 éves. Szinte...

Kisfiam elmúlt 2 éves. Szinte soha nem játszik egyedül. Mindig mellé kell ülni és ha mást nem, de nézni kell amit csinál. A szomszéd gyereke, miért tud egyedül eljátszani, pedig ugyanennyi idős? Mikor lesz önállóbb?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 18:21
 1/1 bendzso ***** válasza:

kistesót neki :)

na jó, nenm viccelődök, de tudom,h jó egy kistesó,mert, ha nem túl nagy a korkülönbség, akkor pár év múlva ott a tesó, aki mindig ráér egy jó kis játékra :) bár az én kisebbikem, amikor még csak kukacként közlekedett, már teljes értékű haverja volt a nagyobbiknak (alig van köztük két év).

amúgy meg "törődj" bele, h ő ilyen, veled akar lenni, rád van szüksége. ha ezt tudomásul veszed, akkor neked is sokkal könnyebb lesz :) és vígasztald magad azzal, h úgyis mindjárt itt az anya ciki vagy korszak. anya, ne kísérj el az oviba, mert már nagyfiú vagyok és ehhez hasonló dumák! annyira rövid ideig van ránk szükségük, ez az első két három év egyáltalán nem sok egy ember életében, úgyis vissza fogjuksírni. pl. én, a három és fél éves fiam annyira önálló, h sokszor megkönnyezem, h milyen nagy már :)

mindenki más, más ütemben fejlődik, ne parázd túl és akkor nem lesz gond nálatok sem.

te vagy a felnőtt, neked kell okosnak lenni :)


én, ha bármi gondom van velük, ilyen és ehhez hasonló gondolatokkal bíztatom magam :)

hát, remélem, segítettem :)

2009. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!