Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szomszéd kutya hetekig egyedül...

Szomszéd kutya hetekig egyedül láncon. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

elköltöztek a szomszédaink,itthagyták láncon a kutyájukat,szegény kölyök kora óta láncon él,most 3éves kb.

azt mondták,hogy jönnek majd egy héten egyszer,etetni itatni.

amit kérdezni szerettem volna,hogy ilyenkor elkobozhatják a kutyát tőlük az állatvédők?egyáltalán szóljak nekik?mert egyszer már szóltam egy másik kutya miatt az állatvédőknek,de nem csináltak semmit,óriási balhé lett belőle,a szomszéd megmérgezte emiatt a mi kutyánkat...megint vállaljam a balhét?


2011. szept. 29. 12:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem anonym is tehetsz feljelentést az állatvédőknél.
2011. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%

Ìgy van.Anonim feljelentés.....

Ez pokjoli állatkínzás.A gazdáját kötném láncra!!

2011. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%
Jelentsd a rendőrségen. Már azt is teheted bőven és ők eljárnak!
2011. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
Így van! Anonim jelentsd fel, ez tűrhetetlen. Minek az ilyennek kutya?
2011. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%

szerintem igen szólj az állatvédőknek!! és ne hagyd annyiban! Hogy dö...nének meg a rohadt szomszédaid ha ilyet csinálnak.

te hány éves vagy?

2011. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Heti 1 etetés,itatás? Azonnal jelentsd a rendőrségen!
2011. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%
Írd ki a címet ide és esküszöm feljelentem én magam. Ez már állatkínzás. Gyűlölöm, ha valaki ok nêlkül szenvedni hagyja a kutyáját, nagyon jól teszed, ha nem mész el emellett szó nélkül.
2011. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

az első is anonim volt,csak előtte beszéltem a gazdájával,hogy adja oda az állatvédőknek a kutyát és ők keresnek neki másik gazdát,és megműtik-azzal az volt a baj,hogy elütötte a kutyát egy autó és nem vitte orvoshoz,pedig el volt törve a lába-

de nem egyezett bele.gondolom ha most a másik szomszédot jelenteném fel,akkor már biztosan tudnák,hogy megint én voltam...

azt nem értem a sok kőbunkó vidéki parasztnak minek kutya ha nem tud és NEM is AKAR gondoskodni róla?!

2011. szept. 29. 12:34
 9/29 anonim ***** válasza:
76%
Állatkínzás, feljelentés.
2011. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sem "csak" a lanc szurt szemet! Heti egy etetes???? Es ha masnap kiboritja a vizet, akkor 6 nap viz nelkul? Ha nem jelented, akkor a kutya hamarosan elpusztul :( Probald bevallalni a bejelentest. Esetleg beszelni az illetekes szervekkel, hogy NE azt mondjak, hogy nevtelen bejelentest kaptak, hanem h arra jartak, es ugy lattak a kutya nincs rendesen ellatva, es rendes korulmenyek kozott tartva! (ha lehet ilyet :S)
2011. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!