Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális vagy betegség?

Normális vagy betegség?

Figyelt kérdés
Este ráadott pelus reggelig száraz majd mikor felébred akkor pisil csak? Egész nap van aztán pisi. Iszik is. 2. Napja így van. 5 hónapos (kor.4)
2019. jún. 13. 06:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ejszaka eszik meg? Ha igen, akkor hanyszor?

A meleg miatt is lehet ez, ha ejjel mar nem, vagy keveset eszik, kiizzadja a folyadekot es kevesebbet pisil.

Ha napkozben van eleg pisis pelenka, akkor en nem aggodnek.

2019. jún. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egész éjszaka alszik.
2019. jún. 13. 07:39
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem betegség,majd ha kicsit nagyobb lesz,ilyenkor előveszed a bilit ,ráül és abba pisil,ezt hamar megtanulja,most szerintem élyen alszik,és nem pisil álmában,de majd a reggeli első pisit érdemes meganitani neki,akkor nem 3 évesen kell küzdened ezzel(nekem 10 honapos kora óta száraz éjjel a fiam pelusa,de mégse szobatiszta nappalra pedig 3.5 éves...reggel pisil ügyesen a bilibe)
2019. jún. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Akkor azert nem pisil. Most kiizzadja, amit kipisilne amugy.

2019. jún. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!