Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik napközbe a...

Miért nem alszik napközbe a 2.5 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Már egy hete alig alszik nappal,mindig csak 20 perceket.Este csak egyszer kell fel,akkor jól alszik.Nem sir nappal,rendesen eszik,mosolyog,nézelődik.Mi lehet az oka,hogy nem alszik,valami baj lehet?
2010. júl. 8. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

szia! Az én kislányom is így volt, o óramupontossággal 30 perceket aludt, de volt 20 perces idoszaka is. KB hetente egyszer aludt hosszabbat egyszer 1,5 órát. Éjjel pici korától jól alszik. Most meg kezd kicsit hosszabbakat aludni nappal 45 perc - másfél óra.

Ha jókedve van, eszik rendesen, akkor nincs gond szerintem.

2010. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem minden babábak egyforma az alvásigénye. Ha nem nyűgös, nem sír, akkor nem baj. Nem tudom, hogy van-e napirendetek, amikor a rutin események mindig egymás után jönnek-e, az sokat segíthet, bár állandóra nem fog beállni, mivel sokminden fog változni. Elképzelhető, ha majd beindul a mozgás a későbbiekben, akkor jobban elfárad és többet alszik.
2010. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!