Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az igaz hogy a DM-ben a...

Az igaz hogy a DM-ben a legerdemesebb bebikajat es pelenkat venni? Mert hogy tartjak altalaban az alacsony arakat?

Figyelt kérdés
Az erdekelne hogy van e olyan hely ahonnan allandoan lehet jo arban kapni ezeket es nem allandoan az akciokat figyelni?
2010. júl. 8. 21:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A DM tényleg az egyik legjobb. A hűségpontok beváltásával sok termék féláron megvehető. Az árakban is azt vettem észre, hogy olcsóbb, mint a hipermarket. Választékban bőséges, a Dm saját márkás (babylove) termékek nagyon jó minőségűek. Én mindent, amit eddig próbáltam, nagyon beváltak!
2010. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem DM saját márkát akarsz venni, akkor nem igaz. A nagy áruházakban a legolcsóbb mindig, ezt barátnőm mondta, aki procternél dolgozik. DM magasabb árra van eleve kalkulálva, mert oda "tehetősebbek" járnak. Az akció meg mindig van, szinten minden hónapban, mi még sosem mentünk úgy tescoba, hogy direkt amiatt lett volna, mégis mindig 49 forint körül volt a pampers pl. cba-ban ugyanez 78!!... Szóval szerintem ne aggódj az akciók miatt, havi 1x nézz be, vegyél bőven :)
2010. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
37%
Egészségpénztár-kártya. Az állam ezeket a kiadásaidat 30%-kal támogatja, ami adó-visszatérítés formájában tudsz visszaigényelni. Ez maximum 100 000 Ft lehet, de pl. erről ki lehet venni azt az összeget is, ami a béred és a gyes közötti különbözet. Párod felutalja a számlára, leveszitek, és februárban lesz 100 000 Ft-od, amit el tudsz költeni az egészségedre, akár napszemüveget vagy kontaklencsét is vehetsz rajta.
2010. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia én a pontrendszer miatt szeretem a DM-et, szinte mindent ott veszek, így hamar gyűlnek, általában a 15%os végösszegest szoktam felhasználni, de sokszor ha csak pelenka kell pl, akkor az egy termékre vonatkozó Jokert. A bababónuszra is jeklentkeztem, sokszor küldenek extra kuponokat is.
2010. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is szinte mindig a dm-ben veszem a babacuccokat,meg az én piperecuccaimat is. Gyüjtöm a pontokat,igy sok kedvezményem van. De alapból is olcsóbb,mint pl a Spar.
2010. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Az általad említetteken kívül persze, mert azt is mind meg tudod venni belőle.
2010. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem múltkor a tárolódobozos 4-es pampers darabja 38 forintra jött ki kuponnal a DM-ben.

Tényleg a DM a legjobb, nagy választék és jók a kedvezmények.

Auchanban is drágább volt.

legnagyobb becsapás a tesco.

2010. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is majdnem mindig a DM-ben veszem meg a babaholmit. A kuponokat beváltom, pontokat gyűjtöm.

Amúgy a Müllerben is sokszor megfordulok "babaügyben", de itt lesnem kell az akciókat.

Tescoban ritkábban, de az akciót ott is kihasználom.

2010. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is a DM a nyerő
2010. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is DM-re szavazok, a saját márkás pelenkájuk e legjobb nálunk, és mindig 25%-os kedvezménnyel veszem a pontgyűjtés miatt. A bébiétel ára változó, mikor - hol lehet kifogni. Rossmann, Müller is jó ilyen szempontból. Tesco-ba nem járunk, ennek sok oka van.... :(
2010. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!