Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom sokszor nyúlkál a...

Kislányom sokszor nyúlkál a punijához. Más babája is csinálja?

Figyelt kérdés
Pelusozáskor. és amikor pucérkodtatom.néha akkor is amikor pelus van rajta.
2010. júl. 8. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a puncikáját, nincs e begyulladva, vagy lehet viszket neki azért.
2010. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak igaza lehet ezeket nézd meg,de ha nem ez a baj lehet h már érdekli a nemiszerve.Rájönnek h ez jó,pesze szó nincs még arról h tudnák mire való,de ez természetes folyamat.Amugy mennyi idős?Mert ha nagyon pici akkor nem ez lesz a baj de gondoltam leirom.
2010. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia az én kislányom 1 éves ő is csinálja megkérdeztem természetes!
2010. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
7 hónapos.Begyulladva nincs.
2010. júl. 8. 23:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Kb 5 hónapos kora óta nyúlkál oda. Pelusozáskor a popsikrémet leszedi onnan és a szájára kenni. Vicces. :-) 15 hónapos
2010. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az en picim is csinalja egy par hete (4 honapos), szerintem csak most fedezi fel a testet, ugyanugy, ahogy a kezeit, a hajat, stb.
2010. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Babáknál is létezik szexualitás, habár ez így bizarrul hangozhat, de igaz. Felfedezik, hogy az érintéssel örömet szerezhetnek maguknak, persze nem biztos, hogy ez áll a háttérben, de előfordulhat.Itt egy cikk: [link]
2010. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igaz a lanyom meg nem csinalja, de ez normalis.

Anyukam elmondas szerint en kb 1 eves koromtol "onkielegitest" vegeztem.

Anyukam orvos es mondta ha az en lanyom is csinalja ne szoljak Neki, hogy nem szabad, mert egesz eletere tonkreteszem a sexualis eletet.

Ha esetleg olyan helyen kezdi el simogatni magat ahol nem annyira illik akkor tereld el a figyelmet, de szidd le erte.

Persze ez csak 1 jo tanacs!!!


:)

2010. júl. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi azt akartam irni, hogy Ne szidd le erte :)
2010. júl. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, sok kislány fogdossa a punciját, hiszen nekik is jó érzés. Ez teljesen természetes!!!! Ne szólj rá soha, csak azt mondd el neki, hogy más előtt nem illik, mert ez csak rá tartozik!!!
2010. júl. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!