Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisfiamnak lett...

3 hónapos kisfiamnak lett csípő röntgen valaki már átesett vagy rajt olyan?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltunk oltáson

És mondta nekem a doktornő hogy minden rendben van a csípőével

De azért vigyük elröntgenre

de semmit nem mondott az orvos hogy miből hogyan fog állni elmondanátok nekem hogyan áll el első baba és először vagyok anya kérlek ne szóljatok le köszönöm


2019. jún. 19. 06:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nyíregyházán röntgen volt 2016ban,nem uh. 3 éves a lányom. Ha akkor ultrahangra viszem,akkor is kapott volna már annyi sugarat a háttérsugárzásból,mint az az 1 röntgen. Úgyhogy tökmindegy,mire viszed!


Azt csak mellékesen jegyzem meg,hogy azóta sok röntgenje volt betegség miatt. Pl. ma is. Túlélte.

2019. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
na sziasztok hazaértünk Hát ultrahang volt megkönnyebbültem annyit mondtak ott hogy azért ultrahang mert még a piciknek káros lenne a röntgen
2019. jún. 19. 12:47
 13/13 A kérdező kommentje:
most olvastam el ne haragudjatok de nekünk nem volt ortopédia hogy megnézik a kis lábait satöbbi de azon kívül Csak ultrahang volt aztán ennyi
2019. jún. 19. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!