Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyanok akik ebben...

Vannak itt olyanok akik ebben a hónapban fognak próbálkozni v próbálkoznak már mert kis babát szeretnének?

Figyelt kérdés

2019. jún. 22. 07:58
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Én is drukkolok mindenkinek,írjátok meg ha van fejlemény :)

Nekem az E vitamint ajánlotta az orvos az előző terhességemnél, nekem nagyon hányingerem volt tőle,hánytam is. Azt hittem a terhesség miatt hányok és van hányingerem. A védőnő azt mondta,hogy majd ha megmozdul a baba elmúlik. 18hetesen még mindig rosszul voltam, akkor azt mondta az orvos,hogy hagyjam abba az E vitamint, onnantól megszűnt a rosszullétem.

2019. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ti is babát terveztek most újra???😻
2019. jún. 22. 15:10
 23/37 anonim ***** válasza:
Június 30-ra nem várom, első baba, első próbálkozós hónap :)
2019. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
13-as és a 21-es válasz is én voltam.
2019. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Remélem sikerül mindegyikünknek,és hamarosan Boldog kismamák leszünk😍

írjatok még h mi lesz veletek tovább tünetek vagy pozitiv tesztek v esetleg beágyazódási jelek ha lesznek.Majd én is írok ha lesznek tüneteim,és remélem lesznek.

Előre is köszi😻

2019. jún. 22. 18:56
 26/37 anonim ***** válasza:
Beszállok én is. Második próbálkozós hónap, júli 3-4-re nem várom. Negyedik baba lesz :)
2019. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Utolsó akkor nekünk kb majdnem egyszerre fog kiderülni hogy sikerült a kis baba vagy sem,de nagyon remélem hogy sikerül mindenkinek😻
2019. jún. 22. 19:50
 28/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Mi mostanság beszéltünk a férjemmel a 3.babáról. Ő felőle bármikor jöhet. Én egy picit bizonytalan vagyok, de eléggé jár már rajta az agyam, és ez nálam mar azt jelenti, hogy beadom a derekam. 🙂🙂 Szóval mostantól.nem védekezünk. Éppen ma jött meg, úgyhogy következő ciklusban már nem védekezünk. 🙂

2019. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Sok sikert remélem sikerül a harmadik gyerek is 😊 örülök hogy ennyien irtatok

jobb együtt várakozni és remélni h mindegyikünknek sikerül 😊

2019. jún. 22. 21:56
 30/37 anonim ***** válasza:

Kinek hanyadik baba?

Nekünk a 3.lesz. Az első kettő az első próbálkozáskor összejött.

2019. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!