Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti pelenkáztok éjszaka?

Ti pelenkáztok éjszaka?

Figyelt kérdés
9 hónapos a kisfiam. Már 4 étkezése ki van váltva (vagyis 4-szer eszik “szilárdat. Éjjel 2-3 alkalommal felébred és minimális tápszert iszik és visszaalszik. Ki se nyitja a szemét, 30-40 milit iszik és annyi. A lakásban nincs meleg, 4 foga van, nem kelt többször, se kevesebbszer mikor kijöttek. Igazából ezeket csak azért írom le, mert mindig ennyiszer kelt, nem zavart be semmi Nála. Egy barátnőm tanácsolta, hogy pelenkázzam át szerinte, hogy jobban felébredjen és akkor többet fog inni lehet és nem fog ennyiszer felébredni. Valakinél bevált ez, aki esetleg próbálta?
2019. jún. 22. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Ha csak pisi van én nem cserélem ki. Próbáltam, de nehezebb úgy vissza altatni. Így meg magától vissza alszik, ha ivott pár korty vizet.

Mondjuk kipróbálhatnád egyszer, hátha nektek beválik. Minden baba más.

2019. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lábyom sem iszik többet

11,5 hós


Ő anyatejes zömében még ( :( mert a szilárddal nehezen haladunk)


Éjjel kibírja a pelus

Eszemben nincs jobban felkelteni, mint magàtól kel, így is van, hogy igaz 1szer kel, de vannak napok, amikor 1h az éjjeli altatás

2019. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg keltek éjszaka, addig kicseréltem nekik, persze. De az enyémek max 2 hónapos korukig keltek egyszer, azóta alszanak 8-tól 8-ig kb.
2019. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 3 nagyobbnál nekem se kellett semmilyen “trükköt” alkalmazni, de Nála próbálkozom😅.
2019. jún. 22. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem pelenkáztam éjszaka. Ha ilyen keveset edzik, nem lehet, hogy csak szomjas? Nagyfiam volt ilyen, o szomjas volt. Ivott es aludt is tovabb.
2019. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5 honaposomat nem pelenkazom ejszaka, amiota nem kakil ejjel. Csak pisi miatt nem keltem, mert megebred es nem alszik vissza csak nehezen.
2019. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!