Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babának mennyi és...

Újszülött babának mennyi és milyen pelust ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most várjuk az első babát, így nem ismerem a pelenkákat. Kinek mi vált be és miért? Van olyan amiből árulnak teszt darabokat (nem egy egész csomag)

Mennyit kellene venni belőle ami kb kitart az első héten?


Kérlek ne írjátok olyat hogy majd látom nekünk mi lesz a jó, tapasztalatokra vagyok kíváncsi :-)


2019. jún. 23. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Libero newborn vállt be. Libero oldalán tudsz kerni minta darabot. Nem kapsz túl sokat max 1-3db. Kb egy megapark 108db ami tuti elég de a sima 78db is elég 1 hétre.
2019. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sokat


Én liberot vettem főleg, de rossmanosból is volt sok.

De pici babának(2700g) a Libero volt jó


Mennyi, mimdenkinek más.


Nálunk a tejbelövellés után (4. Nap) napi 8-9 kakis pelus volt, csak pisis sosem

Unokatesóméknàl 1 vagy 2 naponta 1 kakis 4 pisis..


Kb


Szóval érdemes bekéazülni


Kb 1,5 hómalatt kinőtte az 1-est combban

2019. jún. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Libero newborn és a Babylove 1-es pelus(Dm) árban sem a legdrágább. Csak ezek nem áztak át és nem is folyt ki a pisi,kaka. Mostmár csak Babylove-ot használunk, eddig az 1-2-3 mind bevált.
2019. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor szerintem Libero lesz :-)
2019. jún. 23. 13:26
 5/9 anonim ***** válasza:

En vettem a dm saját markasat es liberot.

Torlokendo ugyanez :)

35 hkm vagyok meglátjuk milyen lesz.

Ha nem is jon be neki max otthagyom a korhazban. Sok babanak nincs es kell. :)

2019. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én napokon belül szülök. Én is olvasgattam pelustémában és a top 3-nak a Libero, Pempers premium gold-ot, illetve a babylove márkát írta mindenki, de annyira megoszlottak a tapasztalatok (volt akinek az egyik gyereknél az egyik, a másiknál a másik vált be), hogy kezdésnek én pl egy 28 db-os Babylove-ot vettem. Kb a kórházban ki fog derülni, hogy jó-e, úgyhogy már apukával egyeztetve van, hogy pelusért majd még el kell mennie amíg mi bent vagyunk :D
2019. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a libero, pampers premium care, dmes vált be. Az összes jó volt, az elején ugyis ejszaka is tisztaba kell tenni, utana csak a premium care volt jo, amikor mar egész ejszakat kell birni, mert csak pisi van es nem ébrednek.
2019. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Charlie banana. Ez egy mosható pelenka márka. Patentokkal és gumikkal állíthatod a méretét. Így újszülött kortól a kb.2 éves korig tudod használni.
2019. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Használtunk liberot,pamperst(több fajtát),de csak a babyloveos vált be már a 4es méretet használja de eddig meg vagyok vele elégedve akár mennyit pisil éjjel soha nem folyik ki illetve a kaki is bent marad,semmi kiütése nem lett..árban is nagyon jó..
2019. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!