Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól lehet...

Hány hónapos kortól lehet itatópoharat használni?

Figyelt kérdés
4 hós a kislányom, már elkezdhetjük használni?
2010. júl. 9. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó típust kell venni. Az én lányom 4,5 hós kora óta abból iszik.Fontos,hogy ne legyen nagy, kb. 150 ml űrtartalom, mert a nagyobb még nehéz nekik.Legyen füle, és mindenképp szilikon, puha csőre legyen.

Mi kaptunk kétfélét is,az egyik nagy volt, a másik keménycsőrű.Úgyhogy a fent leírtak alapján a NUk-ot vettem meg.Igaz, inni az első perctől megtanult belőle, de megfogni csak akkor fogja, ha játszik vele:-)))

2010. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fél éves kortól javasolják, de az én kisfiam nem ivott cumisüvegből vizet, kb 5,5 hónapos volt, amikor kipróbáltam, és egyből ivott. Szintén NUK szilikonos.
2010. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt is babája válogatja. Az én kisfiamnak 6 hónaposan nyomtam a kezébe az itatópoharat, a márkás puhacsőrűek nálunk nem váltak be. Az auchanban megpillantott egy csacsisat, azt kapta, párszáz forintos, 1,5 dl-es, füles, kemény csőrű...

Most már nagyobb van neki, füle sincs, de kemény csőrű.

2010. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!