Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem otthon vagytok, akkor...

Ha nem otthon vagytok, akkor hogy/hol pelenkáztok?

Figyelt kérdés
Strandon pl? Ha nincs pelenkázó helység
2019. jún. 28. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hordozható pelenkázó lapon. Ha kicsit nagyobb, akkor állva bárhol. Télen volt, hogy wc ülőke tetején, mert pelenkázó nem volt a kávézóban, kint meg megfázik.
2019. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy a babakocsiban, vagy mindig van nálam textil pelus, leterítem és azon tisztába teszem egy padon vagy a fűben.
2019. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eldobható pelenkazolap babakocsiban
2019. jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vittünk mást, akkor egy sima textilpelenkát raktam alá, de mint előttem is írták, padon, fűben, autóban... (strandon pl. törülközőn, pléden), amikor meg közlekedett, akkor állva is vagy "röptében" miközben pakolászott valami nagyon fontosat. Gyorsnak kell lenni, hogy ne legyen esély balesetnek :)
2019. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van 2 pelenkázó alátétünk is így azokon bárhol. Nyilván azért nem teszem ki premierplánba hogy lássanak a kéretlen szemek bármit is főleg mióta olvastam hogy valami perverz erre izgult és nőket zaklatott hogy küldjenek pelenkacserés videókat a babáikról hogy arra recskázhasson. 🤦‍♀️
2019. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kocsiban

Padon

Az ölemben



Van egy ( számszerűen 2) vízhatlan mosható ikeás pelenkázóalátétem, azon..

2019. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!