Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyukak valaszaira...

Olyan anyukak valaszaira lennek kivancsi akiknek mar elmult 1 eves a babaja mikor jarni kezdett. Mennyi idos volt akkor?

Figyelt kérdés

Tudom,tudom meg raer a fiam(1 hete mult 1 eves) de mar annyira unom a kerdest amit minden nap feltesznek:"jar mar a gyereked?". Mikor mondom,hogy nem akkor meg mondjak,hogy az ovek mar 9-10-11 honaposan ment.Tegnap is talalkoztam valakivel es kozolte velem,hogy vigyem orvoshoz mert nem normalis,hogy 12 honaposan meg nem megy.Tudom,hogy ez butasag de irnatok nehany "nyugtato" sort.

Elore is koszonom a valaszokat.


2010. júl. 9. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Fiam kicsit lusti volt, na meg nagyon nyugis. Mászni pl csak 10,5 hósan kezdett. 15,5 hós volt mikor megtette első önálló lépéseit és 16 hósan már ment szépen. Nem volt semmi baja, egészséges stb. Én sose aggódtam és nem is zavart. Amikor meg beszólogattak azt mondtam nekik, nem volt rossz, hogy már olyan korán állandóan a gyerek után kellet szaladgálni. Nekem meg még volt kis nyugis időm. :)
2010. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kislányom 12és fél hónaposan kezdett el járni.Semmi előzmény nélkül.Egyiknap felállt és ment.A kolléganőm gyereke 15hónapos és még mindig nem tud önállóan menni.Ne hallgass senkire.
2010. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jaj de utálom én is, amikor ezzel nyaggatnak, hogy "már ugye szalad"?? kivagyok ettől! Már miért kéne egy egy évesnek szaladnia?! Enyém most volt 13 hónapos, 2 napja volt, hogy önállóan megtett 4-5 lépést. 10 hónaposan állt fel, 11 lehetett amikor a bútorok mellett szépen sétálgatott. Nem sürgetem, majd elindul amikor elég stabilnak érzi. De valóban bosszantó
2010. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

13 hónapos a kisfiam, kb 2 hete tette meg az első önálló lépéseit. Aztán kihagyott egy hetet. Tegnap újra totyogott és ma is. De még nagyon bizonytalan. :)

Szerintem ráér még a csemetéd.

2010. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat.Aranyosak vagytok:)
2010. júl. 9. 19:21
 6/15 anonim ***** válasza:
Kisfiam 14 hónaposan indult el, de rögtön elég stabilan ment. Persze voltak fenékre puffanások, de nem veszélyesek.
2010. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bobocka ***** válasza:
Az en kisfiam épp betoltotte a 18 honapot,mikor elindult,most mar meg sem allitom,20 honapos,ugyh nyugi
2010. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Engem is halálra szekáltak. Jártunk gyógytornászhoz, de 9 hónaposan ő mondta hogy ne menjünk többet mert nincs semmi baj, egyszerűen mindent későn csinál.


16 hónapos volt mikor elindult. Úgy hogy előtte való nap még kapaszkodás nélkül állni sem volt képes.

ennek ellenére másnap gondolt egyet és métereket ment. Azóta szalad...


Sz@rd le ki mint károg!!!!

2010. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14 hós a lányom és most kezdett el úgy menni, hogy fogjuk a kezét...nem nagyon szereti mert hamar elfárad:-) Amúgy ne foglalkozz azzal amiket mondanak, ha sokáig mászik az az agynak is nagyon jót tesz és a háta is erősebb lesz.
2010. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13 hónaposan indult el önállóan, 14 hósan már stabilan járt.Ne angodj, engem is mindég piszkáltak.
2010. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!