Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyukak valaszaira...

Olyan anyukak valaszaira lennek kivancsi akiknek mar elmult 1 eves a babaja mikor jarni kezdett. Mennyi idos volt akkor?

Figyelt kérdés

Tudom,tudom meg raer a fiam(1 hete mult 1 eves) de mar annyira unom a kerdest amit minden nap feltesznek:"jar mar a gyereked?". Mikor mondom,hogy nem akkor meg mondjak,hogy az ovek mar 9-10-11 honaposan ment.Tegnap is talalkoztam valakivel es kozolte velem,hogy vigyem orvoshoz mert nem normalis,hogy 12 honaposan meg nem megy.Tudom,hogy ez butasag de irnatok nehany "nyugtato" sort.

Elore is koszonom a valaszokat.


2010. júl. 9. 17:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
1 éves szülinapja után két héttel indult el, és egy hónap alatt szépen járt. Neked addig jó, míg nem rohangál! :-D
2010. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Lányom 12,5 hónapos még csak kapaszkodva jár.Ez teljesen normális,szeretem ha mindent magától tanul meg.DE...


Anyósom hozzászoktatta ahhoz hogy kézen fogva járkálnak,és minden nap felhív,hogy jár már a gyerek?? Ha nemmel válaszolok akkor:ééés kijött már a foga???


Ne törődj vele,én ha látom hogy anyós hív már úgy kezdem,még nem jár a gyerek!!

2010. júl. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Kedves utolso valaszolo:Hogy birod elviselni ezt az anyosodtol?Es ha majd csak 14 honaposan kezd el jarni addig minden aldott nap megfogja kerdezni????

Amugy az enyem is szepen jarkal kapaszkodva a butorok kozt de en nem vezetgetem...szerintem jobb ha magatol jon ra a dolgokra.

Megegyszer koszi mindenkinek :)

2010. júl. 10. 14:16
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom 8,5hónaposan önállóan járt. A fiam 7-15 hónapos koráig mászva közlekedett. Vettünk neki járássegítőt, hátha "felbátorodik" és elengedi a bútorokat "topogás" közben. Nem érdekelte. Az akkor3,5 éves nővérkéje próbálta tanítani, de elmagyaráztam, hogy nem szabad,még nem tud járni, ne erőltesse. Egyik nap a nappaliban rajzolgattak, amikor a lányom ordítani kezdett! "Anya!Gyere, mert megsérül az öcsi!"-felugrottam a WC-ről, rohanok be, látom, hogy a fiam egy képeskönyvet tartva maga előtt elindult. "Öcsikeee! Ne csinááld! Te még nem tudsz járni- biciklizzéééél!!!" - és lélekszakadva tolta oda neki a járássegítőt. :) Egyik napról a másikra elindult, még 2-3 hétig maradt a képeskönyvbe való "kapaszkodás", azzal ment mindenhova. Ha elejtette, rögtön fenékre huppant. :)

Most 19 hós és szalad. :)

2010. júl. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

:)

Aranyos a sztori,jot nevettem.

Koszi a valaszodat:)

2010. júl. 11. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!