Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed a Lidl-ben...

Mi a véleményed a Lidl-ben kapható Lupilu újszülött pelenkaról? Vagy később a nagyobb méretekről?

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak az 5-ös mérettől tértünk rá át, hamarabb kellett volna, szuper és nagyon olcsó.
2019. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En szuletesetol kezdve ezt hasznalom. Sokat kiprobaltam mellette de egyik sem valt be.
2019. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem vált be,az éjszakai pisimennyiséget nem bírta.
2019. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as óta használjuk, lassan másfél éve, igaz még csak a 4-esig jutottunk, szerintem nem is kell majd nagyobb, elég gizda alkatú gyerekem van.

Ez nekünk a tökéletes pelus pedig milliót kipróbáltunk. Ár érték arányban verhetetlen.

2019. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as mérettől használjuk, nagyon szeretem. Bánom, hogy nem előbb találtunk rá. Most akciós, be is vásárolok belőle, 3 pelenkásom van itthon.
2019. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk nem vált be a 3-as

Csak ez az egy pelu ázott át éjjel, mindegyik még a Tesco Fred&Flo sem

2019. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem jött be. Túl vastag, nem is bír sokat. Szerintem a dm-és sokkal jobb és egy árban van kB. De egy kis csomagot megpróbálhatsz belőle, úgyis úgy tudod csak ki tapasztalni. É is sok jót olvastam róla, nekünk mégse jött be.
2019. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, mint az egyes válaszoló. Azt hittem én írtam a választ. 😅 Remek pelenka bárcsak mi is előbb rátértünk volna.
2019. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 t.krisztina87 válasza:
100%
Nagyon jó a minősége. Ezt saját tapasztalatból mondom, mert 30 évesen még pelenkát kell használnom, és a Lidlis legnagyobb 6-os méretűjét szoktam beletenni a felnőtt pelenkába plusz betétnek, hogy ne kelljen olyan sűrűn pelenkát cserélnem. Csak ajánlani tudom. Az Aldistól sokkal jobb.
2019. júl. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!