Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most ez komoly? Tényleg így...

Most ez komoly? Tényleg így van vagy sokan jobb színben tüntetik fel a dolgot?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor olvastam itt, hogy jaj az én babám, gyerekem már x időtől átalussza az éjszakákat, csinálom mellette a dolgom hippsz hoppsz...


Nem mondom, tudok pihenni én is, de nekem olya se ilyen se olyan babám van. Kel is ejjel, alszik szépen, de nem este 8-tól reggel 8-ig... kb 2x 3x felkel cicizni. Napközben is rájön, hogy anyázni akar... van, mikor simán teszek veszek, van mikor egy mosogatás-elpakolás közben nyivákol...

(Igen hangulatfüggő is, és nem mindegyik baba egyforma.)


Itt jön az ellentét:akikkel, ismerősökkel, kollégákkal beszélek mind azt mondja, hogy jaj az ő gyereke nem aludt, jaj, örüljek, ha csak enni kel stb...


Most akkor ez mi?


2019. júl. 2. 15:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen, kb ez van nalunk is. Alapvetoen nyugis, de neha nem lehet vele birni. Furcsa az elet... egyik anyuka meg azt mondta az o elso gyereke nagyon siros votl, a 2. Pedig nyugis.
2019. júl. 3. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!