Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sétánál mi csináltok ilyen...

Sétánál mi csináltok ilyen esetben? (ld. Lent)

Figyelt kérdés
Valahova minden nap megyünk, nincs se kertünk, se udvarunk. Bár néhány hete kínlódás, mert éppen olyan időszak van, (16 hónapos), hogy mindent megfog, megnyal, hason csúszik, én meg agyrohamot kapok, mert minden kutyaszaros, cigicsikkes, stb... Játszóteret ki nem állhatom, amúgy is tele van mind, és azok is koszosak. Sajnálom is szegényt, hogy úgy sétálunk általában, hogy ül a kocsiban, pedig imád kavicsot, földet, füvet szedni (meg magára szórni)... Vagy én parázom túl? Nemrég volt szájfertőzése, azóta mégjobban utálom, hogy mindent a szájába vesz. Tud menni, de amint kiveszem a kocsiból, elfelejti, térden, hason közlekedik, mindegy hol vagyunk. Szüksége lenne a szabadtéri játékra is, nem csak a levegőre, ugye? Ötletek?
2010. júl. 10. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy füves parkot, és vigyetek magatokkal plédet meg játékokat. Aztán hagyd, hadd játszon a fűvel, kaviccsal, bogarakkal. Odahaza majd kimosod a koszból. :-) Mind így nőttünk fel, mi vidéki gyerekek, és semmi bajunk.
2010. júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlparázod. És szerintem egy ekkora gyereknek szüksége van arra, hogy szabadon kóricáljon. Keressetek egy játszóteret, ott jó esetben nincs kutyakaka és cigicikk. Nem zárhatod be örökre a babakocsiba.
2010. júl. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a legkevésbé koszos játszóteret,mert egy ekkora gyereknek szüksége van arra,h szaladgáljon,homokozzon,csúszdázzon,hintázzon,stb.Ez már nem arról szól,h te szeretsz-e oda járni.:)Túl nagy már ahhoz,h a séta pusztán a babakocsiban való üldögélésről szóljon.
2010. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!