Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok a napirendeteket...

Leírnátok a napirendeteket egy babávál és egy 2 éven aluli kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
2019. júl. 6. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok. De szerintem egy idő után egész jól össze fogom tudni hangolni mindkettő programját. Hisz a nagy is a mi ritmusunkhoz alakult 😉
2019. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát az enyémek most már 3.5 és 2 évesek lesznek augusztusban. Mi anno a 1.5 éves fiunk kialakult napirendjét követtük, a pici pedig ott és akkor szopizott amikor akart, volt hogy babakocsiban vagy hordozókendőben aludt útközben. Ugyanúgy jártunk tovább babatornára és játszócsoportba a naggyal mint a kistesó születése előtt.

Pontos napirendet nem tudok már leírni, de ugyis kb havonta két havonta változott ahogy nőttek... pl hogy kit fürdettünk hamarabb az attól függőtt hogy az adott időszakban melyik mennyit aludt napközben és mikor fáradt el estére.

Most már szerencsére együtt fürdenek és kb mindent nagyjából egyszerre csinálnak.

2019. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

8-kor kel a kicsi, szopi, csendes játék a szobájában. 9 körül ébred a mag, együtt megreggelizünk, előtte a kicsi már újra alszik, kaja után a naggyal játszunk, főzök, bedobok egy mosást, ilyesmi. 11 körül kapnak gyümit, a nagy egyben, a kicsi pépet. Fél 1-kor ebédel a nagy, én vele, a kicsit megint kaja előtt leteszem. Ebéd után a nagy megy aludni, a kicsi 2-ig alszik, akkor szopi, csendes játék. 3-4körül ébredés, uzsi, normális időben irán az udvar, ha nagyon meleg van, akkor még bent játszunk. Ha meleg van, 5 körül medencézünk, akkortájt ér haza a férjem. Utána szoktunk játszóterezni, ha nekem főznöm kell, akkor a férjem viszi őket, de általában négyedben megyünk. Este 8-kor együtt fürdenek, utána vacsi, 9-re alszik mindkettő. Mi még kb éjfélig ébren szoktunk maradni, beszélgetünk, játszunk, szeretkezünk, stb.

Ez a nyári napirend, ha nincs ilyen meleg, akkor délelőtt is kint vagyunk az udvaron és este főzök, amikor a férjem már itthon van.

2019. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 és 19 hónaposak, ez lemaradt. 😊
2019. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!