Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól éreztétek, hogy...

Mikortól éreztétek, hogy könnyebb a babával/kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Főként azok válaszára vagyok kíváncsi, akiknek nem "eszik-alszik" babájuk van/volt. Mennyi idős volt a baba, mikor már jobban élveztétek, elmúltak az éjszakázások, fogzás szeparációs szorongás ... járni megtanult beszélni stb.?

2018. márc. 5. 09:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Háát, lassan 2 éves, de egyre nehezebbnek érzem :D
2018. márc. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ajjjaj és így bevállaltok tesót is?
2018. márc. 5. 09:27
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
Nem mondanám, hogy könnyebb, inkább máshogy nehéz. 5 hetes korában derült ki hogy laktózérzékeny a fiam, addig csak sírt egész nap. Utána jó volt, álom baba volt, evett, aludt, nézelődött, alig sírt. Egészen 4 hónapos koráig. Akkor már idegesítette hogy nem tud mászni (a kúszás kimaradt), és akkor sokat sírt. Aztán megtanult mászni, akkor megint jobb lett. Ugyan így a járásnál (10 hónaposan már önállóan járt). Most 1,5 éves, most kezd el jobban enni, eddig csak pépeket evett, most viszont pár hete már önállóan eszik evőeszközzel, egyik napról a másikra. Megért mindent amit mondok neki, végre megérti. Nem beszél még, de ha szólok neki hogy nem értem a hisztit, akkor mutogat, és azt már megértem. Szóval most a legkönnyebb eddig. Most lesz 19 hónapos.
2018. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Én úgy folyamatosan azt éreztem, hogy minél nagyobb, annál könnyebb.

Kb 3,5-4 évesen volt, amikor "sokkal" könnyebb lett minden.

Már "rendesen" beszélt, szobatiszta volt éjjel-nappal, átaludta az éjszakát az ágyában, a szobájában.

Oviba rendesen beszokott, napi rutinná vált (és azóta is nagyon szereti).


Most lesz az 5. szülinapja. Imádom. Annyira jó vele minden, és olyan egyszerű az élet.

2018. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nekem az éjszakák nehezek, eddig max 3 órát aludt egyben, nagyon szep.szorongásos, és cicis. Nekem is 10 hónapos kora óta jár, most 1 éves. Én azt várom már, hogy beszéljen. Most kezdődött a hisztizés is, még nem durván, de változó...
2018. márc. 5. 09:31
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

2,5 éves a lányom. Mikor már mászott kicsit jobb lett. A járással még jobb. Aztán jött a hiszti korszak, ami még most is tart!

De már van h egyedül elmolyol 5-10 percet

Az éjszakák még most sem jók. Még soha nem aludta át az éjszakát.

Kitartás

2018. márc. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Az első gyerek születése után Apukám azzal vigasztalt, hogy "csak az első 20 év nehéz!"
2018. márc. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

Azt gondolom mindenki minden helyzetet másképp él meg.


Nekem a terhesség és az elsö 1 év , föleg a szoptatás volt a legnehezebb idöszak. Szülés és hisztikorszak már könnyebb volt.


Elsö lányom elég nyugodt gyerek volt, a második sem egy ördög,de talán mikor mindegyik 4 éves elmúlt és egyedül wc-re eltudnak menni, a játszón nem kell midnen pillanatát követnem, otthon eljátszanak egyedül és nem kell mellettük lennem.

Habár hiszti van rendesen, de egy hoisztivel jobban kijövök mint egy hasfájós babával.

2018. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
Első vagyok, igen, bevallaltuk, most 1 hónapos a kicsi :)
2018. márc. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
kb. én is voltam vele, mint a 4-es. Ahogy 3 évesen beszokott oviba. Tudott önállóan enni, wcre menni, aludni. Nem kellett hozzá óránként kelni. Lehetett vele beszélgetni, szinte bármit csinálni.
2018. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!