Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jogos elvárás, hogy nem...

Jogos elvárás, hogy nem szeretném ha kézről kézre járna az újszülöttem és puszilgatnák?

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen.
2019. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Az elsőnél mindenki így van, másodiknál már lazább az ember, harmadiknál már örülsz ha valaki foglya helyetted, mert annyi dolog van, s ott a többi gyerek is!!!
2019. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

A kezről kézre járás meg oké. Itt a baj a puszilgatás. Én sem engedem senkinek. Max a szűk család pustilgatja a mar 5 hosat de azt is a feje tetején vagy a homlokán.

Én a baba kezének fogdosasátol vagyok kibukva.

2019. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Ja és második baba, de a kezet nem engedem, hogy tapogassak.
2019. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen teljesen jogos. Mi sem engedjuk de sajnos mindig akad nehany ertetlen. Anyosom eros bagos es mikor egy lillanatra beszaladtam egy kis vizert o kikapta kerdezes nelkul a kocsibol es elkezdte puszilgatni, a szajat is. Elvettem tole es elmondtam hogy meg en se igazan merem szajon puszilni o meg a cigis szajaval meg ne probalja. Es ha alszik a gyermek a kocsiban akkor ne nyuljon hozza,ne vegye ki. Volt aki ertette volt aki nem. Tavolabbi rokonbol is volt akinek megengedtuk hogy megfogja erre rokton puszi puszi, kiraz a hideg. Es se kezmosas semmi hanem amit azelott fogdosott azzal nyul a gyermekhez.. Ez a bosszanto
2019. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És megsértődnek ha mer szólni az ember, pedig én is megelégszem azzal, hogy nézem más gyerekét és ha megkérdezi szeretném-e, akkor veszem kézbe vagy nyúlok hozzá. Puszi meg eszembe se jutna.
2019. júl. 9. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem reszben jogos reszben meg tulliheged.
2019. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 micikemackoka válasza:
100%
nem lehet 1 gyereket üveg burába tenni,ha nem ismerkedik meg a szervezete a kór okozókkal,később nagyon beteg lesz majd tőle,azt tudni kell minden ember körül van 1 aura ami tele van kórokozókkal,tehát nem kell puszilgatni hozzá hogy kapjon valami bacit a gyerek,az immun rendszer csak úgy működik helyesen ha tudja mi ellen kell védekeznie,persze semmiben nem szabad túlzásokba esni,az oviban úgy is el kap mindent,ami betegség elő fordul ott
2019. júl. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!