Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg nem idegesítőek ezek...

Tényleg nem idegesítőek ezek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés

Elnézést de senkisem ért velem egyet. így ide le írom..

Ezek a mai fiatalok a sírba visznek (jó az egy dolog,hogy 14 éves vagyok :D ,de nem vagyok ez az elku**ult lány )nem gondolom magam a társaság középpontjának...nem irányítok semmit de ezek a mai pi**ák ááá nem tudom felfogni miért gondolják menőnek Ő nyelvükön"rajnak" hogy ha csúnyán beszélnek... meg "júúúj a mai napom tök sz*r volt (és az sz-t is x-el írják-.-") "és kiírják a facebookra...Szerintem és pár ember szerint is ez nem érdekel senkit. Meg a "Fluort is azért hallgatjuk mert sp-vel lakik és énekeltek egyszer"

Jó ez az én véleményem. de az,hogy leszolnak mindenkiet mert ő hűdetökéletesek... leszolnak egy lány mert kicsit kövér ...és ők meg 30 kg-k vasággyal... az én példám nos osztálytársaim Engem olyannal csúfoltak,hogy dagadt tény hogy van rajtam egy kis felesleg d ejól érzem magam a bőrömben de ez még nem minden egyik osztálytársuk vagy 4szer akkora mint én és puszipajtások... ! nincsenek tsztában azzal,hogy SENKISEMTÖKÉLETES. meg az a nagymennyiségű ego persze ha képekhez aztírja neki valak,hogy "jajjdegyönyörű vagy "akkor err a válasz "jajjdehoygvagyok te szebb vagy." a másik meg "én dehogyteszebb" és ez így megy 100 hozzászóláson keresztűl... na igen de persze a pasiknak ez jön be. (Y) szép világot élünk...

de ez az én véleményem csak már annyira elegem van és kb senkisem hallgat meg ide lekellet írnom:D:D persze vannak akik nem így gondolják. (tudom sok a helyesírási hiba,de siettem...sajnálom) előre is köszi a válaszokat és légyszíves KORT ÉS NEMET IS ÍRJATOK:)


2011. márc. 5. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te biztos,de mi nem vagyunk álltok,hogy ebbe a kategóriába írjad-_-"
2011. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Na igen még véletlenül sem a kérdésre kapok választ !

Nos ha tudni szeretnéd azért írtam az állatok kategoriájába mert csak úgy találomra nyomtam:)

2011. márc. 5. 20:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is azok, mindenben lesz@rják azt aki mást szeret mint ők, minden hülyeséget kitalálnak ha valakit kihív a tanár hogy segítsen behozni a térképet (én) akkor már mindjárt "arra" gondolnak..... meg cikizik az embert stb... 12/F
2011. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát igen ez egy másik dolog... de ezeket inkább a kisebbek csinálják.

vannak azok is akik azért "csúfolják" a másikat mert "stréber" mert gondol a jövőére... ők meg nem tanúlnak mert a szülei bíztos valamit vezetnek és amjd azt örökli vagy majd hozzámennek egy gazdag pasihoz és majd abból eltartják magukat. ebben a világban is ez az xfaktoros király l norbert 10 milliós bmv-t vett de még jogosítványa sincs ... és abból élmeghogy a rekedt kis fos hangjával showt csinál de azok meg akik egyetemet végeztek meg diplomájuk van meg stb...azok bezzeg ááá

2011. márc. 5. 20:20
 5/12 A kérdező kommentje:
de ez is már egy másik dolog:)
2011. márc. 5. 20:20
 6/12 anonim ***** válasza:
(Előző vagyok) Na meg az is hogy aki nem olyan "menő" meg nem hülyül meg ilyenek akkor már az mindjárt nemnormális.
2011. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egy tipikus tinédzser tipikus problémái... sajnos tipikus helyesírással. most erre mit mondjunk?
2011. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Látom végét nem olvastad el! pedig leírtam de gratulálok:)
2011. márc. 6. 15:14
 9/12 anonim ***** válasza:
de. elolvastam... na és ha sietsz az már ok arra hogy egy csomó dolgot elírj? na mindegy, nem ez a fontos
2011. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tényleg annyira nem bírom,hogy pont ilyenen ragadtok le,hogy egy csomó helyesírási hiba van benne (Y) még véletlenül sem a kérdésre kell válaszolni. ennyit erről gratulálok(Y)
2011. márc. 6. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!